اگر علاقه مند به شرکت در کلاس آموزش ساز دف هستید و قصد دارید ساز دف را به صورت کامل فرا بگیرید لطفا در این قسمت با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری را از این دوره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همان طور که می دانید موسیقی یکی از هنر های بسیار زیبا و پرمخطبی است که امروزه علاقه مندان بسیار زیادی را به سوی خود جذب نموده است، در میان تمامی آلات موسیقی، دف سازی سنتی و بسیار محبوب می باشد که در این قسمت از وبسایت آکادمی فردوس قصد داریم در خصوص این ساز کمی با شما هنرجویان گرامی صحبت کنیم.

 

در انتهای کلاس آموزش ساز دف به چه دست آوردی خواهیم رسید؟

فارغ التحصیلان این دوره آموزشگاه موسیقی تهران قادر خواهند بود با فراگیری تکنیک های مربوطه و اجرای قطعات نوازندگی ساز دف ایرانی و خارجی در کنسرت های داخل و خارج از کشور شرکت نمایند. همچنین این هنرجویان توانایی اجرای سولو با ارکستر های کوچک، ارکستر مجلسی و ارکستر بزرگ را بدست خواهند آورد.

 

معرفی مباحث موجود در دوره آموزش ساز دف

دوره آموزش ساز دف یا همان کلاس آموزش دف در چند مبحث مهم تقسیم بندی می شود که این مباحث توسط برترین و مجرب ترین اساتید دانشگاهی کشور در آموزشگاه موسیقی فردوس برگزار می گردد. این مباحث به شرح زیر است:

۱- فراگرفتن تکنیک های مرتبط با سبک های مختلف نوازندگی ساز دف

۲- فراگیری و اجرای صحیح قطعات موسیقی از لحاظ تیونینگ، ریتم، دینامیک، تمپو آگوگیک، سونوریته و موزیکالیته

۳- فراگیری بیان موسیقیایی و اصول اجرا در آموزشگاه موسیقی تهران

۴- کار بروی رپرتوار قطعات ایرانی و جهانی ساز دف

۵- فراگیری آداب صحنه و اجرای صحنه ای در سطح کنسرت های داخل آکادمی ( که برای همه هنرجویان آموزشگاه موسیقی تهران برگزار خواهد گردید ) و کنسرت های عمومی در تالارهای تهران ( ویژه هنرجویان آموزشگاه موسیقی تهران منتخب آکادمی )

۶- فراگیری شیوه تمرین ذهنی بدون ساز و اجرای خلاق در دوره های ویژه آکادمیک

 

امتیازات ویژه جهت هنرجویان نوازندگی ساز دف

۱- برگزاری مستمر کنسرت های موسیقی داخل آکادمی جهت همه هنرجویان آموزشگاه موسیقی تهران

۲- حمایت از هنرجویان مستعد و منتخب جهت کنسرت های عمومی در تالار های سطح کشور توسط آموزشگاه موسیقی فردوس

۳- حمایت از هنرجویان مستعد و منتخب جهت تولید آلبوم موسیقی دارای مجوز و معرفی ایشان به جامعه هنری توسط آموزشگاه موسیقی فردوس

۴- حمایت جهت فعالیت در ارکستر ها و گروه های آکادمی و معرفی به سایر ارکسترها و گروهای موسیقی معتبر کشور

۵- ارائه گواهینامه معتبر توسط اساتید مطرح و شناخته شده آموزشگاه موسیقی فردوس که بعنوان رزومه هنری معتبر تایید بسیار مثبتی در انجام فعالیتهای هنری خواهد داشت.

 

چطور می توانم در کلاس آموزش ساز دف شرکت کنم؟

شما برای شرکت در این کلاس می توانید بر روی این لینک کلیک کرده و به صورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

فهرست
Call Now Button