فهرست مطالب

آموزش موسیقی به کودکان کمک زیادی در کاهش اضطراب و بیقراری آن ها خواهد داشت. این آموزش ها هم به سلامت روحی و کاهش اضطراب کودکان شما کمک خواهد کرد هم به افزایش مهارتهای آن ها کمک کننده است.

به علاوه، آیا کودکی هست که با آموزش موسیقی مخالفت کند؟

آموزش موسیقی به کودکان به روش ارف در آموزشگاه موسیقی

200X300 Copy 683x1024 - انواع ساز ارف

فرزند خود را به کنسرت و نمایش های موزیکال ببرید. با این کار هم وی را از خانه خارج کرده و هم او را با فضای موسیقی آشنا کرده اید. سعی کنید آهنگ ها و نمایش هایی را انتخاب کنید که شاد و سبک باشند. در این صورت، هنگام خروج از سالن نمایش، احساس طراوت و شادی خواهید کرد. کودکان موسیقی را دوست دارند. آن ها از شرکت کردن در اجراهای موزیکال لذت میبرند. سعی کنید با شرکت دادن آن ها در تاترها یا آموزشگاه موسیقی آن را به موسیقی جمعی ببرید. حتی میتوانید در منزل به اجرای بازی های موزیکال بپردازید. میتوانید دوستان آن ها به یک میهمانی همراه موسیقی دعوت کنید. مهم آشنا کردن کودکان با بازی های موسیقی جمعی و ایجاد انگیزه برای آموزش موسیقی در آن هاست.

یکی دیگر از کارهایی که برای آشنا کردن کودکان با موسیقی میتوانید انجام دهید پخش موسیقی در همه لحظه هاست. هنگام انجام کارهای منزل یا حتی هنگامی که کودکتان در حال انجام تکالیفش است میتوانید از پس زمینه موسیقی استفاده کنید. البته دقت کنید که صدای موسیقی باید کم باشد تا موجب حواس پرتی نشود و به کاهش استرس شما کمک کند. همچنین انواع ژانر موسیقی را امتحان کنید تا ببینید کودک شما کدام را بیشتر دوست دارد. هرموقع کودکتان بی قراری یا مضطرب و ناراحت بود برای وی موسیقی های شاد پخش کنید. به این ترتیب ارتباط خوبی با موسیقی برقرار کرده و به آموزش موسیقی علاقه مند خواهدد شد. اگر یک نوع موسیقی برای شما یا کودکانتان موثر واقع نشد، دلسرد نشوید. هم به شکل گوش دادن و هم اجرای موسیقی راهگشا خواهد بود. ممکن است لازم باشد چندین سبک مختلف را امتحان کنید، تا زمانی که چیزی را پیدا کنید که شخصا دوست دارید.

آموزش آنلاین موسیقی در آموزشگاه موسیقی فردوس

مشاوره رایگان دوره های آموزشی
مطالب مرتبط
شاید شما هم درباره تنفس دیافراگمی، یا اهمیت تنفس صحیح در آواز شنیده باشید. در این مطلب قصد داریم تمامی نکات لازم در...
نویسنده: امیر گلشنی
نظرات: 0
گیتار مناسب برای افراد چپ دست چیست
این سوال که آیا گیتار مناسب برای افراد چپ دست و راست دست متفاوت است یا نه؟ ممکن است دغدغه بسیاری از افراد...
نویسنده: امیر گلشنی
نظرات: 0
تاریخچه آواز پاپ و کلاسیک در دنیا آواز پاپ و کلاسیک دو ژانر موسیقی هستند که در دنیای موسیقی بسیار محبوب و شناخته...
نویسنده: امیر گلشنی
نظرات: 0
گیتار جزو ساز های است که دارای قدمت بسیار بالایی است؛ که نشان از اهمیت این ساز از گذشته تا به امروز را...
نویسنده: امیر گلشنی
نظرات: 0
آموزش آکورد های ساده گیتار اگر به تازگی آموزش گیتار را شروع کرده اید و به دنبال یادگیری ترانه های ساده با گیتار...
نویسنده: امیر گلشنی
نظرات: 0
کلیفون چیست
اگر به سازهای زهی، آرشه ای علاقه داشته باشید، احتمالا راجع به کلیفون ها شنیده اید. کلیفون به انگلیسی (colophony) که گاهی افراد...
نویسنده: امیر گلشنی
نظرات: 0
اسکرول به بالا