فهرست مطالب

آموزش موسیقی به کودکان کمک زیادی در کاهش اضطراب و بیقراری آن ها خواهد داشت. این آموزش ها هم به سلامت روحی و کاهش اضطراب کودکان شما کمک خواهد کرد هم به افزایش مهارتهای آن ها کمک کننده است.

به علاوه، آیا کودکی هست که با آموزش موسیقی مخالفت کند؟

آموزش موسیقی به کودکان به روش ارف در آموزشگاه موسیقی

200X300 Copy 683x1024 - انواع ساز ارف

فرزند خود را به کنسرت و نمایش های موزیکال ببرید. با این کار هم وی را از خانه خارج کرده و هم او را با فضای موسیقی آشنا کرده اید. سعی کنید آهنگ ها و نمایش هایی را انتخاب کنید که شاد و سبک باشند. در این صورت، هنگام خروج از سالن نمایش، احساس طراوت و شادی خواهید کرد. کودکان موسیقی را دوست دارند. آن ها از شرکت کردن در اجراهای موزیکال لذت میبرند. سعی کنید با شرکت دادن آن ها در تاترها یا آموزشگاه موسیقی آن را به موسیقی جمعی ببرید. حتی میتوانید در منزل به اجرای بازی های موزیکال بپردازید. میتوانید دوستان آن ها به یک میهمانی همراه موسیقی دعوت کنید. مهم آشنا کردن کودکان با بازی های موسیقی جمعی و ایجاد انگیزه برای آموزش موسیقی در آن هاست.

یکی دیگر از کارهایی که برای آشنا کردن کودکان با موسیقی میتوانید انجام دهید پخش موسیقی در همه لحظه هاست. هنگام انجام کارهای منزل یا حتی هنگامی که کودکتان در حال انجام تکالیفش است میتوانید از پس زمینه موسیقی استفاده کنید. البته دقت کنید که صدای موسیقی باید کم باشد تا موجب حواس پرتی نشود و به کاهش استرس شما کمک کند. همچنین انواع ژانر موسیقی را امتحان کنید تا ببینید کودک شما کدام را بیشتر دوست دارد. هرموقع کودکتان بی قراری یا مضطرب و ناراحت بود برای وی موسیقی های شاد پخش کنید. به این ترتیب ارتباط خوبی با موسیقی برقرار کرده و به آموزش موسیقی علاقه مند خواهدد شد. اگر یک نوع موسیقی برای شما یا کودکانتان موثر واقع نشد، دلسرد نشوید. هم به شکل گوش دادن و هم اجرای موسیقی راهگشا خواهد بود. ممکن است لازم باشد چندین سبک مختلف را امتحان کنید، تا زمانی که چیزی را پیدا کنید که شخصا دوست دارید.

آموزش آنلاین موسیقی در آموزشگاه موسیقی فردوس

مشاوره رایگان دوره های آموزشی
مطالب مرتبط
شاید نخستین باری که به کنسرت رفتید با خود گفته باشید که «من می خواهم روزی روی سن بدرخشم». یا شاید این کنسرت...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
یکی از بهترین سنین یادگیری موسیقی، از دوران کودکی است. آموزش موسیقی در دوران کودکی تاثیر بسیار خوبی داشته و می‌تواند استعداد کودکان...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
ساز گیتار به عنوان یکی از محبوب‌ترین سازهای دنیای امروز، مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به حوزه موسیقی است. در مسیر آموزش...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
همانطور که میدانید، آموزش گیتار به زمان نیاز دارد و آنقدرها هم آسان نیست. هرچند برخی گیتار را خیلی زود یاد می گیرند...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
نخستین کار به هنگام در دست گرفتن گیتار چیست؟ کوک کردن گیتار (tuning the guitar) مهم ترین بخش قبل از نواختن موزیک می...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
به تازگی ویولون خریده‌اید و برای نواختن آن هیجان زده اید! اما چگونه آن را کوک می کنید؟ کوک کردن ویولن شاید پیچیده...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
اسکرول به بالا
question