با کمک هدفون جدید سونی هم می‌توان به موسیقی گوش داد هم اصوات محیطی را شنید!

سونی در نمایشگاه SXSW تگزاس از هدفون‌هایی رونمایی کرده که به جای گوش دور گردن قرار می‌گیرند و اصوات را به طور مستقیم به بالا و گوش شما منتقل می‌کنند.

به گزارش موسیقی ایرانی به نقل از ایتنا از فارس ، این گوشی سازگار با بلوتوث که فعلا Concept N نام گرفته قادر به ارسال صدا به جهات مختلف است و لذا برای استفاده از آن و گوش کردن به موسیقی نیازی به هدفون‌های خاص یا پد گوش و … نیست.

کلاس آموزش پیانو

مهم‌ترین علت ساخت این گوشی آن است که امروزه بسیاری از مردم با استفاده از گوشی خود در محیط‌های عمومی به موسیقی گوش می‌کنند و همین امر باعث می‌شود صداهای محیطی را نشنوند و بعضا به همین علت دچار حادثه یا مشکل شوند. با استفاده از گوشی یاد شده هم می‌توان به موسیقی مورد نظر گوش کرد و هم اصوات محیطی را شنید تا مشکلی برای فرد پیش نیاید.

این گوشی‌های پیشرفته همراه با یک جفت لاستیک مخروطی شکل عرضه می‌شوند که برای برقراری ارتباط با هدفون دور گردن کاربرد دارند و اگر کاربر بخواهد به طور سنتی از گوشی استفاده کند می‌تواند از این روش برای رسیدن به هدف خود استفاده کند. البته از این طریق هم امکان شنیدن اصوات محیطی وجود دارد.

گوشی مذکور دارای ابزار کنترل صوتی و دوربین هم هست و لذا کاربران می‌توانند با صدای خود آن را کنترل کنند. زمان عرضه و قیمت گوشی مذکور هنوز اعلام نشده است.

کلاس آموزش گیتار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button