چگونه بهترین آموزشگاه ساز پیانو را پیدا کنیم؟

folder_openدانستنی های پیانو
commentبدون دیدگاه

اگر شما علاقه به یادگیری پیانو دارید یا قصد دارید فرزند خود را به آموزشگاه ساز پیانو بفرستید، مطمئنا یافتن  بهترین آموزشگاه ساز پیانو یکی از دغدغه های شما خواهد بود. بسیاری از افراد هستند که ادعا دارند  بهترین آموزشگاه ساز پیانو هستند. در ادامه این مقاله مطالبی به شما گفته می شود که به وسیله آنها می توانید  بهترین آموزشگاه ساز پیانو را شناسایی کنید. تشخیص را به عهده شما می گذاریم.

آموزش آنلاین پیانو در آموزشگاه فردوس

آموزش پیانو به صورت حضوری

ارتباط موثر با هنرجو

نحوه برخورد استاد با هنرجو بسیار اهمیت دارد. اگر هنرجو با استاد احساس راحتی نکند، هرچقدر هم که استاد مهارت بالایی داشته باشد نمی تواند مطالب مورد نیاز را به هنرجو انتقال دهد. قبل از شروع کلاس های آموزشی سعی کنید با استاد پیانو صحبتی داشته باشید و ببینید چه نوع ارتباطی بین شما یا فرزند شما برقرار می شود.

بهترین آموزشگاه ساز پیانو و ارتباط موثر با هنرجو

بهترین آموزشگاه ساز پیانو

از  بهترین آموزشگاه ساز پیانو چه می خواهید؟

خواسته و هدف شما از یادگیری ساز پیانو چه چیزی می باشد؟ منظور از این جمله این است که همانطور که باید برای شروع کلاس های آموزش پیانو سبک مورد علاقه برای یادگیری مانند کلاسیک، پاپ، جاز و…را انتخاب کنید، باید هدف خود را از یادگیری مشخص کرده و به استاد پیانو اطلاع دهید. به عنوان مثال شما قصد دارید پیانو را برای تفریح و اوقات فراغت بنوازید؟ یا به یادگیری پیانو به عنوان یک مهارت حرفه ای نگاه می کنید و تصمیمات جدی برای یادگیری دارید؟  بهترین آموزشگاه ساز پیانو برای شما، آموزشگاهی است که بتواند شرایط و درخواست های شما را پوشش دهد.

 بهترین آموزشگاه ساز پیانو باید به شما نزدیک باشد.

یکی از آیتم هایی که برای برخی از هنرجویان و نوازندگان اهمیت دارد موقعیت مکانی آموزشگاه می باشد. فاصله آموزشگاه و محل سکونت شما باید به نحوی باشد که طول زمان یادگیری برای شما آزار دهنده نباشد. اگر فاصله زیاد باشد علاوه بر هزینه های رفت و آمد باعث خستگی و دلسردی هنرجو از آموزش پیانو می شود.

زمان یادگیری اهمیت دارد.

اینکه آموزشگاه مورد نظر چه روز ها و چه زمان هایی را به آموزش اختصاص می دهد نیز اهمیت دارد.  بهترین آموزشگاه ساز پیانو برای شما آموزشگاهی است که بتواند به شما قدرت انتخاب بدهد. اینکه تنها یک ساعت خاص در هفته به شما تحمیل شود خوشایند نیست. البته باید ذکر کرد که معمولا اساتید و آموزشگاه های مطرح با کمبود زمان مواجه هستند. این آیتم یکی از آیتم های نسبی می باشد.

بهترین آموزشگاه ساز پیانو و هزینه آموزش

بررسی هزینه فراموش نشود.

این حرف که همیشه  بهترین آموزشگاه ساز پیانو بیشترین هزینه ها را می گیرد درست نیست. تقریبا هزینه آموزش موسیقی در هر آموزشگاهی یکسان است. حتما قبل از ثبت نام در مورد هزینه ها سوال بفرمایید تا مورد سودجویی افراد فرصت طلب قرار نگیرید.

نکته پایانی: شاید از تمامی موارد بالا مهم تر، این باشد که سعی کنید استادی را پیدا کنید که در شیوه تدریس خود خلاقیت داشته باشد. به عبارتی یک نسخه آموزشی را برای همه ی هنرجو ها تجویز نکند. روحیه و نحوه یادگیری افراد با یکدیگر متفاوت است و نباید به همگان با یک متد آموزشی تدریس شود.

آموزشگاه فردوس بهترین آموزشگاه موسیقی تهران

منبع:

http://dianehidy.com/how-to-choose-the-best-piano-teacher-for-your-child

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button