مرکز آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فردوس

folder_openدانستنی های پیانو
commentبدون دیدگاه

SS - مرکز آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فردوس

آموزشگاه موسیقی فردوس یکی از مراکز تخصصی آموزش پیانو می باشد که از بهترین اساتید برای کلاس آموزش پیانو در تمامی رده سنی و سبک های مختلف بهره می گیرد همچنین در تمامی روزهای هفته اساتید برای آموزش در کلیه ی سطوح از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه فردوس حضور دارند.

آموزش آنلاین پیانو در آموزشگاه فردوس

آموزش پیانو به صورت حضوری

کلاس ها در مرکز آموزش پیانو فردوس

یکی از ویژگی های کلاس های آموزشگاه موسیقی فردوس این است که کلاس کودکان و بزرگسالان به صورت جدا ازهم و همچنین به صورت های متفاوتی برگزار می شود.

آموزش پیانو کودک

آموزش پیانو کودکان در آموزشگاه فردوس زیر نظر اساتیدی است که دارای مدرک تخصصی آموزش پیانو و همچنین متخصص کار با کودک و دارای مدرک روانشناسی کودک هستند. همچنین آموزش ها به صورت متفاوت آموزش داده می شوند تا باعث ایجاد انگیزه در کودکان شده و دوره ها به صورت آکادمیک برگزار شود.

آموزش پیانو بزرگسالان

آموزش پیانو برای بزرگسالان نیز در دوره های مختلفی صورت میگیرد تا هر فرد با توجه به علاقه ای که دارد به فراگیری سبک مورد نظر خود بپردازد.در این دوره ها همه ی سبک ها نیز مثل پاپ، کلاسیک و … آموزش داده می شود تا کسانی که نمی خواهند سبک خاصی را آموزش ببینند بتوانند هر سبکی را بنوازند. برگزاری دوره های خاص و کنسرت های پیانو باعث شده تا آموزشگاه موسیقی فردوس به تخصصی ترین آموزشگاه تهران تبدیل شود.

SSSSSSS - مرکز آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فردوس

کنسرت های پیانو نوازی

آموزشگاه موسیقی فردوس با برگزاری کنسرت های نوازندگی پیانو که به صورت مجزا برای کودکان و بزرگسالان در برنامه های مختلف برگزار می کند باعث می شود تا هنرجویان از ابتدا با اجرای صحنه آشنا شده و با علاقه و انگیزه ی بیشتری به فراگیری پیانو ادامه دهند.

دوره های خاص آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فردوس

آموزشگاه فردوس دوره های خاصی را نیز برای آموزش پیانو در نظر گرفته است تا کسانی که استعداد بیشتری در این زمینه دارند بتوانند در این کلاس ها به صورت فشرده و متناسب با استعداد هایشان آموزش ببینند. همچنین برای کسانی که می خواهند پیانو را به صورت جدی دنبال کنند دوره هایی تخصصی تر و اصولی تر برای آموزش این افراد برگزار می کند تا بعد از اتمام دوره ی آموزش خود بتوانند در آزمون ها بین المللی نوازندگی پیانو شرکت کنند. برای افرادی که علاقه و سطح خاصی در نظر دارند نیز دوره هایی برنامه ریزی می شود تا بتوانند در زمینه ی مورد علاقه ی خود به آموزش بپردازند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه فردوس تماس گرفته تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

آموزش آنلاین موسیقی در آموزشگاه فردوس

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button