آموزش خوانندگی مبتدی تا پیشرفته / آموزشگاه موسیقی فردوس

آموزشگاه موسیقی فردوس کلاس آموزش خوانندگی را در سطوح مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند که شما می توانید برای مشاوره و تست آواز رایگان به آموزشگاه فردوس مراجعه کنید. همچنین سبک های مختلفی در آواز وجود دارد که در کلاس آموزش آواز آموزشگاه موسیقی فردوس به صورت کلاس های خصوصی و دوره های تخصصی برگزار می شود.

کلاس های تخصصی خوانندگی

کلاس تخصصی آواز در آموزشگاه موسیقی فردوس مانند دیگر کلاس ها در ابتدا تست صدا از افراد گرفته می شود تا با توجه به توانایی ها و نقاط قوت و ضعف هنرجو برنامه ریزی می شود تا بر اساس توانایی فرد آموزش ها انجام شود تا هنرجو علاقه خود را نسبت به این کلاس از دست ندهد و کلاس های بی هدفی را دنبال نکرده باشد.

آموزش خوانندگی مبتدی

آموزش خوانندگی مبتدی برای هنرجویانی است که تنها به خوانندگی علاقه مند هستند و اصول اولیه ی خوانندگی را نمی دانند این کلاس ها در سبک های مختلف وجود دارد. هنرجویان مبتدی کسانی هستند که باید در کلاس آموزش خوانندگی مبتدی یک سری اصول و قواعد موسیقیایی را بشناسند تا ریزه کاری های خوانندگی را نیز بیاموزند و به تقویت صدای خود بپردازند. به عنوان نمونه یکی از این اصول ها نفس گیری می باشد که از بتدا باید به صورت درست و اصولی آموزش داده شود که می تواند نقش موثری در کمک به پیشرفت هنرجویان داشته باشد.همچنین از دیگر عواملی که در پیشرفت هنرجویان تاثیر بسزایی دارد تمرین آن ها می باشد که اگر تمرینات بیشتری داشته باشند نتیجه ی بهتری می گیرند.

در کلاس آموزش خوانندگی مبتدی اصول زیر آموزش داده می شوند:

  • سلفژ
  • آموزش های اولیه نفس گیری
  • انتخاب سبک های تخصصی
  • تئوری موسیقی
  • آشنایی با سبک های مختلف در موسیقی
  • تکنیک های خاص خوانندگی
  • آموزش تکنیک های هر سبک
  • یادگیری اصول موسیقی

آموزش خوانندگی پیشرفته

بعد از پایان بخش مبتدی وارد دوره ی تخصصی می شوید که در این دوره بیشتر بر روی آموزش سلفژ متمرکز می شویم و اکثر تمرینات به سلفژ مربوط می شود. در کنار تمرینات سلفژ به آموزش تئوری شناخت اجزا و اصول و قواعد موسیقی می پردازیم و در پایان به بخش اجرا می رسیم. اجرا بخش ویژه و مهم دوره ی تخصصی می باشد که آموزشگاه موسیقی فردوس با برگزاری کنسرت ها باعث می شود تا هنرجویان به اجرای آموخته های خود بپردازند می توان گفت که اجرا بخش اصلی و مهم این آموزش ها می باشد و در پایان امکان ضبط در استودیو و ارائه ی کار را برای هنرجویان فراهم می کنیم.

سلفژ چیست ؟

در بخش کلاس سلفژ چیست بیشتر بخوانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button