کلاس پیانو گروهی

folder_openدانستنی های پیانو
commentبدون دیدگاه

کلاس پیانو گروهی

آیا باید در کلاس های گروهی یا جلسات خصوصی برای یادگیری موسیقی شرکت کنم؟

شاید در هنگام ثبت نام کلاس آموزش پیانو این سوال برای تان پیش بیاید که کلاس های گروهی بهتر هستند و یا خصوصی؟ در این مقاله به بررسی این دو مطلب می پردازیم تا شما راحت تر بتوانید برای ثبت نام در این کلاس ها تصمیم گیری کنید.

آموزش آنلاین پیانو در آموزشگاه فردوس

آموزش پیانو به صورت حضوری

کلاس آموزش پیانو خصوصی بهتر است یا گروهی؟

هرکدام از این کلاس ها مزایا و معایبی دارند و به همین دلیل پاسخ این سوال تنها به هدف شما بستگی دارد. در کلاس های گروهی می توانید تجربه های اجتماعی بیشتری کسب کرده و بسیاری ازمهارت ها و اصول موسیقی را در کنار بقیه ی افراد بیاموزید اما در جلسات خصوصی افراد روند یاد گیری را سریعتر طی کرده و پیشرفت بیشتری می کنند.
شرکت در کلاس های گروهی به گونه ای است که استاد با یک برنامه ی از پیش تعیین شده کلاس را پیش میبرد اما در کلاس های خصوصی طبق نیاز هنرجو برنامه ریزی می شود.
از دیگر مشکلات شایع در کلاس آموزش گروهی این است که شاید یک فرد مهارتی را که دیگر افراد فرا گرفته اند نتواند در آن زمان بیاموزد در این زمان استاد نه می تواند به ادامه ی آموزش برای سایرین بپردازد و از این هنرجو چشم پوشی کند و نه می تواند به آموزش این فرد بپردازد و بقیه ی افراد معطل بمانند و آموزش جدیدی را شروع نکنند. همچنین برای افرادی که اعتماد به نفس اجرا در مقابل جمع را ندارند کلاس های گروهی پیشنهاد نمی باشد و بهتر است کلاس خصوصی را انتخاب کنند تا بعد از آموزش کامل بتوانند تجربه اجرا در کنسرت را داشته باشند.
اگر به دنبال فرا گرفتن تکنیکی موسیقی هستید بهتر است به کلاس های خصوصی مراجعه کنید اما اگر برای سرگرمی و بهتر شدن روابط اجتماعی تان می خواهید به آموزش پیانو بپردازید بهتر است به سراغ کلاس های آموزش گروهی بروید و در آن جا ثبت نام کنید.

آموزش آنلاین موسیقی در آموزشگاه فردوس

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button