آموزشگاه موسیقی یوسف آباد

آموزشگاه موسیقی منطقه 7

آموزشگاه موسیقی یوسف آباد

آموزشگاه موسیقی: موضوع این مطلب در سایت آموزشگاه موسیقی فردوس، در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی می باشد. در این مطلب در مورد آموزشگاه موسیقی فردوس، اساتید و کلاس های موسیقی مانند کلاس آموزش پیانو، مراحل آموزش ، برنامه ها و دوره ها توضیح می دهیم پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد

یکی از بهترین آموزشگاه موسیقی تهران در یوسف آباد آموزشگاه فردوس می باشد که دارای اساتید مجرب و برجسته ای در تمامی رشته های موسیقی در سازهای کلاسیک و ایرانی می باشد.آموزشگاه فردوس چندین سال است که در منطقه ی یوسف آباد فعالیت می کند و نوازندگان بزرگی را در رشته ها و سبک های مختلف تربیت می کند.

در تمامی روزهای هفته مشاورین ما از ساعت ۱۱ الی ۲۲ در آموزشگاه حضور داشته و آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان می باشند.

شماره تماس: ۲۲۰۱۱۵۴۷-۲۲۰۵۲۶۵۲

این آموزشگاه در آموزش تمامی سازهای ایرانی مثل آموزش تنبور، نی،آموزش تار، آموزش سه تار کمانچه، آموزش دف، آموزش تنبک و … و همچنین سازهای کلاسیک مانند ساکسوفون ، آموزش گیتار، آموزش ویولن، تومبا، فلوت، سازدهنی، آموزش پیانو ، کیبورد، کلارینت، ویولنسل و … فعالیت می کند و به تدریس تمامی این سازها با استفاده از بهترین اساتید می پردازد.

آموزش در همه رده های سنی در آموزشگاه انجام می گردد.

آموزشگاه فردوس برای رده های سنی مختلف (کودک، نوجوان،بزرگسال) اساتید و برنامه آموزشی متفاوتی متناسب با سن افراد دارد همچنین با ارائه ی بهترین روش های آموزشی و با بهره گیری از روش های نوین سعی دارد تا به عرصه ی موسیقی دیدی جدید داشته باشد.

کلاس ها و اساتید آموزشگاه موسیقی فردوس

همانطور که میدانید این آموزشگاه از اساتید برجسته و با تجربه ی موسیقی برای آموزش هنرجویان بهره گرفته است همچنین در تمامی رشته ها از اساتید آقا و خانم برای راحتی هنرجو در نظر گرفته شده است.

تدریس کلیه ساز ها در برترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد

در تمامی سازها سبک های مختلف آن مثل کلاسیک، پاپ و … آموزش داده می شود برای مثال در گیتار تمامی سبک های جز، بلوز، فلامنکو و … آموزش داده می شود همچنین برای گیتار بیس و الکتریکی نیز اساتید متخصص این رشته در نظر گرفته شده است.

 

آموزشگاه فردوس بهترین آموزشگاه موسیقی شمال تهران

مراحل آموزش موسیقی

انتخاب ساز

اگر فرد ساز مورد نظر خود را انتخاب کرده باشد و بخواهد آن را برای آموزش برگزیند وارد مرحله ی بعد آموزش می شود در غیر این صورت آموزشگاه تست انتخاب ساز از افراد می گیرد. در این دوره آموزشگاه در نظر دارد تا برنامه ای رایگان برای معرفی ساز های مختلف به کودکان برگزار کند. همچنین با توجه به شرایط و علاقه ی افراد و همچنین قابلیت های سازهای مختلف بزرگسالان را نیز در انتخاب کلاس موردنظرشان راهنمایی می کنیم. برای انتخاب ساز موردنظرتان می توانید از مشاوره ی تلفنی نیز بهره مند شوید.

انتخاب استاد

مهم ترین مرحله ی آموزش موسیقی انتخاب استاد می باشد زیرا علاوه بر تخصص داشتن در ساز مورد نظر باید باعث علاقه و انگیزه در افراد شود همچنین باید استادی با توجه به روحیات فرد در نظر گرفته شود. همچنین برای هر سازی استاد متخصص مربوط به آن ساز وجود دارد همچنین برای هر رشته چند استاد آقا و خانم وجود دارد تا بتوانید مناسب با سلیقه ی خود استاد مورد نظر را انتخاب نمایید.

دوره آموزش

برای هر دوره ی آموزش برنامه ریزی خاصی براساس علایق فردی و تفاوت سنی صورت گرفته و طبق آن برنامه کلاس پیش می رود.

.

ارائه آموزش ها در کنسرت های هنرجویی

در آموزشگاه فردوس هدف تنها آموزش نیست و با برگزاری برنامه های مختلف برای به اجرا گذاشتن آموخته های هنرجویان کنسرت هایی برگزار می کنیم تا در کنار آموزش انگیزه ی آن ها نیز دو چندان شود.

برنامه کلاس ها آموزشگاه موسیقی فردوس

برای اوقات فراغت هنرجویان در تابستان برنامه های دقیقی در نظر گرفته شده و برگزاری کنسرت ها و اجراهای هنرجویی نیز در چند نوبت صورت می گیرد.

دوره ها

کلاس های آموزشگاه فردوس در دو دوره انجام می شود:

دوره عمومی:دوره آموزش موسیقی کودک، دوره آموزش آواز و دوره آموزش سازها

دوره تخصصی:دوره آموزش موسیقی الکترونیک، دوره آموزش آهنگسازی

این دوره ها برای کودکان و بزرگسالان توسط اساتید متخصص در زمینه ی مورد نظر به صورت خصوصی انجام می شود.

موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی یوسف آباد

در آموزشگاه فردوس برای کودکان برنامه های متنوع و خاصی در نظر گرفت شده همچنین کودکان را در کلاس موسیقی مخصوص کودکان ثبت نام کنید زیرا اساتید آن دوره های کار با کودک را آموخته اند و نحوه و روش رفتار و آموزش با کودکان را بهتر انجام می دهند.

دوره های تخصصی موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی منظومه تدریس می گردد.

با توجه به سطح کودکان برخی از بخش ها باید حذف یا اضافه شود همچنین باید به گونه ای باشد که با زبان ساده و قابل فهم تئوری موسیقی را به کودک آموخت بعد از گذراندن این دوره می توانید با مشاوره گرفتن از اساتید یا مشاورین آموزشگاه ساز تخصصی کودک را انتخاب کنید.

بعد از گذراندن دوره های موسیقی کودک فرزند شما قادر خواهد بود هر سازی را بدون مشکل و به راحتی بیاموزد.

آموزش آنلاین موسیقی در آموزشگاه فردوس

 

دوره آموزش آواز

دوره آموزش آواز در سبک های مختلف و با بهره گیری از اساتید باتجربه در هر رشته به صورت تخصصی برگزار می شود.سبک های آن شامل: پاپ،ایرانی و کلاسیک می باشد.

دوره های تخصصی

۱٫  دوره آموزش آهنگسازی

دوره تخصصی آهنگسازی با بهترین اساتید آهنگسازی آموزش داده می شود.

۲٫  دوره آموزش موسیقی الکترونیک

تمامی مراحل موسیقی الکترونیک مثل: تهیه،تولید،مسترینگ،میکس و … همه روزه در آموزشگاه فردوس در کلاس آموزش موسیقی الکترونیک برگزار می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
question