دوره آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی

آموزش پیانو: موضوع این مطلب در سایت آموزشگاه موسیقی فردوس، در مورد دوره های کلاس آموزش پیانو می باشد.در این مطلب در مورد نحوه برگزاری کلاس های پیانو،دوره های آموزش پیانو،اساتید پیانو،اساتید پیانو کودک و شرایط لازم برای کلاس های پیانو توضیح می دهیم. اگر قصد شرکت در دوره های آموزش پیانو را دارید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

آموزش پیانو در سطوح مختلف برای تمامی سن ها کلاس مناسب برگزار می کند زیرا آموزش پیانو برای کودکان برنامه ریزی متفاوتی با بزرگسالان دارد. در آموزشگاه موسیقی فردوس برای ارائه ی برنامه تمامی موارد آموزشی متناسب با سن و علاقه ی افراد در نظر گرفته می شود.

نحوه برگزاری کلاس های پیانو در آموزشگاه موسیقی

کلاس های پیانو در هر سبک و سلیقه ای به صورت تک نفره برگزار می شود و پس از گذشت مدت کوتاهی هنرجو وارد گروه های اجرایی شده و برای اجرای کنسرت آماده می شود. قبل از هرچیز در کلاس پیانو باید استادی را انتخاب کنید که مناسب با علاقه شما باشد.انتخاب استاد به این دلیل حائز اهمیت است هنرجو هرجه بیشتر با استاد خود ارتباط بگیرد موفق تر خواهد بود زیرا موسیقی با احساس سر و کار دارد و کلاس های آموزش موسیقی نباید خشک باشند تا هنرجو با استفاده از احساس بتواند پیشرفت زیادتری در زمینه موسیقی داشته باشد.

کلاس های آموزش پیانو یک بار در هفته برگزار می شود که در آن استاد باید به رفع اشکال، آموزش و … بپردازد. شما باید به صورت روزانه حداقل نیم ساعت در منزل تمرینات خود را انجام دهید و هرچه تمرینات بیشتری را انجام دهید بی شک موفق تر خواهید بود و زودتر پیشرفت خواهید کرد.

دوره های آموزش پیانو

در دوره های مبتدی تا پیشرفته آموزش پیانو تمامی موارد جزئی و کلی لازم برای هنرجو آموزش داده می شود و اساتید از بهترین جزوه ها و کتاب های موجود استفاده می کنند تا به صورت اصولی آموزش ها انجام شود همچنین اساتید سعی می کنند با در نظر گرفتن علاقه و سن هنرجو از دروس و قطعات مناسب برای آموزش استفاده کنند.

اساتید پیانو

تمامی اساتید آموزشی پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس دانش آموخته ی موسیقی هستند و هر کدام در سبک خاصی مهارت دارند که هنرجو بتواند با در نظر گرفتن علایق خود در سبک استاد مورد نظر خودرا انتخاب کند.

اساتید پیانو کودک

برای آموزش موسیقی به فرزندانتان هیچ گونه نگرانی نداشته باشید زیرا ما تمامی جوانب را برای آموزش موسیقی به فرزندتان بررسی کرده ایم.برای آموزش به کودکان اساتیدی را انتخاب کرده ایم که در زمینه ی آموزش کودک تخصص دارند و روش درست ارتباط برقرار کردن با کودک را به خوبی می دانند.زیرا شیوه ی انتقال مطلب به کودکان با بزرگسالات متفاوت است.همچنین برای کودکان شیوه و اصولی و صحیح تدریس به تنهایی کافی نیست و مهم تر از آن ها علاقه مند کردن کودک به موسیقی می باشد. برای آموزش به کودکان از برنامه و متد خاصی استفاده می شود که اساتید طبق آن آموزش می دهند.

 

شرایط لازم برای کلاس های پیانو

1-شرایط سنی

سن هنرجو برای شرکت در کلاس پیانو باید بالای 7 سال باشد زیرا سنین پایین تر باید دوره ی ارف را بگذرانند.

2- ساز

برای تمرین کردن در منزل هنرجو باید ساز تهیه کند. بسیاری از افراد در ابتدا از کیبود به جای پیانو استفاده می کنند ک بهتر است به جای آن پیانو را هرچه زود تر خریداری کنند.پیانو های دیجیتال نیز برای تمرین مناسب هستند.

3-تمرین

تمرین از ارکان اساسی یادگیری می باشد که در آموزشگاه به آن تاکید زیادی می شود.اگر به صورت روزانه تمرین انجام دهید نتیجه ی خیلی بهتری از آموزش می گیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع