بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان

آموزشگاه موسیقی اصفهان: موضوع این مطلب در سایت آموزشگاه موسیقی فردوس، در مورد بهترین آموزشگاه موسیقی در اصفهان می باشد. در این مطلب به معرفی و بررسی آموزشگاه های اصفهان می پردازیم پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

یکی از دغدغه های اصلی افراد برای ثبت نام در کلاس های موسیقی این است که به دلیل کمبود زمان نمی توانند به تمامی آموزشگاه ها مراجعه کنند و به بررسی آن ها بپردازند تا بتوانند بهترین آموزشگاه را انتخاب کنند. به همین دلیل ما در سایت آکادمی فردوس به معرفی دیگر مراکز آموزش موسیقی در اصفهان می پردازیم تا همراهان ما بتوانند در شهر اصفهان نیز بهترین کلاس آموزشی را برگزینند.

آموزشگاه موسیقی سازک

این آموزشگاه در سال 1390 تاسیس شد و برای آقایان و بانوان در تمامی سنین و کودکان 4 سال به بالا در زمینه های مختلف مانند تمامی سازهای کوبه ای مانند تنبک، دف و همچنین سازهایی مثل ویولن، تار، سه تار، کمانچه، پیانو، گیتار، سنتور و … فعالیت می کند.

آدرس آموزشگاه سازک : اصفهان، خیابان محتشم کاشانی (دقیقی)، جنب کوچه مسجد جعفریه، اول کوچه لادن، پلاک 50

تلفن تماس : 03136266663

نشانی اینترنتی : http://www.sazakmusic.ir/

 

آموزشگاه موسیقی بسته نگار

آموزشگاه موسیقی بسته نگار در سال 1390 تاسیس شده و برای تمامی سنین از کودکان 4 سال به بالا و تمامی بزرگسالان و برای خانم ها و آقایان فعالیت می کند. همچنین این آموزشگاه در تمامی دوره ها مثل آموزش موسیقی کودک، آموزش انواع سبک های آواز، انواع سبک های ساز های مختلف، کلاس های گروهی، کلاس های مبانی و تئوری موسیقی،دوره های عمومی آهنگسازی، دوره های تخصصی آهنگسازی، تدریس انواع نرم افزارهای موسیقی و همچنین کلاس های آمادگی کنکور موسیقی و نوازندگی به آموزش می پردازد.

آدرس آموزشگاه بسته نگار : اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، بعد از چهارراه بنفشه، جنب بانک ملت

تلفن تماس : 03134203004-03134203005

نشانی اینترنتی : http://manoshahr.ir/

آموزشگاه موسیقی نوا

آموزشگاه موسیقی نوا در سال 1390 برای تمامی سنین و کودکان 4 سال به بالا و برای آقایان و بانوان فعالیت می کند. همچنین در تمامی زمینه های سازهای کوبه ای مانند تنبک، دف و همچنین ساز هایی مانند تار، سه تار، گیتار، کمانچه، پیانو، کیبورد، آموزش کودکان و … فعالیت می کند.

آدرس آموزشگاه موسیقی نوا : اصفهان، خیابان نیکبخت، کوچه جنب دادگستری، کوچه شهید صادقی شماره یک

تلفن تماس : 03136625478

نشانی اینترنتی : http://manoshahr.ir/

آموزشگاه موسیقی سروا

آموزشگاه موسیقی سروا در سال 1394 تاسیس شد. مدیریت این آموزشگاه را خانم فاطمه فریدی زاده مدرس دانشگاه هنر تهران و دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان در دست دارد.این آموزشگاه از اساتید حرفه ای و مجرب که فارغ التحصیل رشته موسیقی هستند و همچنین مدرسین دانشگاه ها و مراکز علمی بهره مند شده است.

آموزشگاه سروا در زمینه های مختلف از جمله انواع ساز های بادی، کوبه ای، آرشه ای ، زهی مضرابی، شستی دار،آواز، نظری، گروهی ، کودکان و سلفژ و تربیت شنوایی فعالیت می کند.

آدرس آموزشگاه سروا : اصفهان، مشتاق دوم، ابتدای خیابان بازارچه، مجتمع آسمان، طبقه اول

تلفن تماس : 03132614020-03132618320-09105874028

نشانی اینترنتی : http://manoshahr.ir/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button