آموزشگاه موسیقی منطقه 1

آموزشگاه موسیقی منطقه 1 : موضوع این مطلب در سایت آموزشگاه موسیقی فردوس درمورد آموزشگاه موسیقی منطقه 1 می باشد. در این مطلب به معرفی آموزشگاه های موسیقی که در منطقه 1 تهران هستند می پردازیم. پس اگر می خواهید در بهترین کلاس موسیقی منطقه 1 تهران ثبت نام کنید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

آموزشگاه موسیقی باراد

آموزشگاه موسیقی باراد به مدیریت آقای شعبانی در منطقه 1 تهران تاسیس شد. این آموزشگاه یکی از آموزشگاه های تخصصی در سطوح و سبک های متفاوت موسیقی می باشد که در رشته های گیتار، پیانو، کیبورد، آموزش موسیقی کودک، دف، تنبک، سنتور، ویولن،کاخن، سه تار، تار، کمانچه، آواز پاپ، اتاق ضبط، تئوری موسیقی و آهنگسازی فعالیت می کند و به برگزاری کلاس های خصوصی برای ساز های ایرانی و خارجی می پردازد.در این آموزشگاه از اساتید برجسته ای بهره گیری شده است؛ اساتید گیتار این آموزشگاه آقایان علی شعبانی، میثاق دومیرانی، فرهاد حقی و… می باشند. همچنین آموزشگاه موسیقی باراد دارای مشاور رایگان برای راهنمایی و استعدادیابی هنرجویان می باشد.

آدرس آموزشگاه موسیقی باراد : نارمک ، خیابان آیت ، بین تلفن خانه و هفت حوض ( به سمت شمال ) ، بعد از جویبار ، پلاک 319

تلفن تماس : 02177971725 – 09128474731

 

آموزشگاه موسیقی آوای ققنوس

آموزشگاه موسیقی آوای ققنوس به مدیریت آقای راستین وقاری تاسیس شد. این آموزشگاه دوره های مختلفی در زمینه موسیقی ایرانی و خارجی از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند. آموزشگاه موسیقی آوای ققنوس در رشته های مختلفی به برگزاری کلاس های آموزشی می پردازد که از محبوب ترین این رشته ها؛ آموزش ویولن،آموزش سه تار، آموزش تار، آموزش سنتور، آموزش گیتار و آموزش پیانو می باشد. همچنین این آموزشگاه به دوره های آموزش گیتار را در سبک های مختلف مثل پاپ و کلاسیک برگزار می کند.

آدرس آموزشگاه موسیقی آوای ققنوس : نظام آباد شمالی ، بین خیابان وحیدیه و خیابان لشگر ، کوچه عبدیلی ، پلاک 2 ، طبقه 2 ، واحد 5

تلفن تماس :  02177251514 – 02177263108 – 09125860630

آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ

آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به مدیریت آقای فرزانه تاسیس شد. این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید و کارشناسان دانشگاهی یکی از بهترین آموزشگاه های تهران در زمینه ی آموزش موسیقی به صورت گروهی و خصوصی و در سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشد. این آموزشگاه در رشته های مختلف مانند آموزش آواز در تمامی سبک های سنتی، پاپ، کلاسیک و راگ ؛ آموزش صداساز و سلفژ، آموزش دوره های موسیقی کودک، ارف ، آموزش تخصصی آهنگسازی، تنظیم ، صدابرداری و کلاس آموزش کر برای تمامی رده های سنی کودک تا بزرگسال فعالیت می کند.

آدرس آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ : کارگر شمالی ، تقاطع بلوار کشاورز و کارگر ، کوچه گیتی ، پلاک 2 ، واحد 2

تلفن تماس : 02144258293 – 02166591160

آموزشگاه موسیقی اورنگ

آموزشگاه موسیقی اورنگ به مدیریت خانم نیکو تاسیس شد. این آموزشگاه دوره های موسیقی را زیر نظر بهترین اساتید حوزه موسیقی در سبک ها و سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند. آموزشگاه موسیقی اورنگ در زمینه ی آموزش نوازندگی انواع سازهای ایرانی و خارجی مثل تار، سه تار، دف، سنتور، تنبک ، کاخن، ویولن، پیانو، گیتار و … در سبک های سنتی، پاپ و کلاسیک ؛ آموزش آواز ایرانی و خارجی مراه با صدا سازی، تئوری موسیقی، آهنگسازی، هارمونی و سلفژ  فعالیت دارد همچنین دوره های گروهی موسیقی برای کودکان 4 تا 14 سال برگزار می کند و هر ساله به برگزاری کنسرت برای نرجویان خود می پردازد. آموزشگاه موسیقی اورنگ برای انتخاب ساز و سبک موسیقی و همچنین اراده ی راهنمایی به هنرجویان خود دارای مشاوره رایگان می باشد.

آدرس آموزشگاه موسیقی اورنگ : آبشناسان غرب ، سردار جنگل شمالی ، ( بالای آبشناسان ) ، نبش پنج تن ( رو به روی قصر باهیه ) ، پلاک 171 ، ساختمان سهند ، واحد 8

تلفن تماس : 02144843694 – 02144843693

آموزشگاه موسیقی آکورد

آموزشگاه موسیقی آکورد به مدیریت خانم میترا فتحعلی می باشد. این آموزشگاه به آموزش کلیه ی سازها در تمامی سنین می پردازد. آموزشگاه موسیقی آکورد در زمینه ی موسیقی کودک ( ارف ) ، انواع ساز های کوبه ای ( تنبک ، دف و… ) ، گیتار در سبک های مختلف ( پاپ ، کلاسیک) ، تار و سه تار ، ویولن، پیانو، هارمونیکا و … فعالیت دارد و با بهره گیری از بهترین اساتید به آموزش این رشته ها می پردازد. اساتید این آموزشگاه خانم ها میترا فتحعلی، نغمه فلاح ،  بهنوش حافظی، ستاره خطابی و آقایان علیرضا انوری زاده، رشید رشید پور، نیما دلنوازی، پیمان شامی، کیانوش پور حسین، علیرضا مظفری، عرفان سیاوشانی و حسین ضروری می باشند.همچنین این آموزشگاه به برگزاری مستر کلاس ها، کنسرت های هنرجویی هر 6 ماه یکبار، کلاس های رفع اشکال رایگان و برگزاری کلاس های گروه نوازی نیز می پردازد.

آدرس آموزشگاه موسیقی آکورد : بالاتر از فلکه تهران پارس ، خیابان 119 ، ( عادل ) ، نبش خیابان 150 غربی ، پلاک 1 ، طبقه اول ، واحد 2

تلفن تماس : 02177735603 – 09394034141

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button