آموزشگاه موسیقی منطقه 7

آموزشگاه موسیقی منطقه 7 : ما در این بخش از سایت آموزشگاه موسیقی فردوس به معرفی بهترین آموزشگاه موسیقی تهران به تفکیک منطقه می پردازیم. در این مقاله آموزشگاه موسیقی منطقه 7 را به شما معرفی می کنیم. پس اگر قصد دارید تا به بهترین آموزشگاه موسیقی منطقه 7 بروید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی

آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی به مدیریت نیما فریدونی در سال 1386 تاسیس شد و از همان ابتدا سعی بر این شده تا نگرشی جدید در زمینه آموزش به وجود بیاورد. در این آموزشگاه ، کلاس های آموزشی متعددی از جمله : کلاس تار، کلاس سه تار، کلاس دف، کلاس تنبک، کلاس ارگ و کیبورد، کلاس ویلون، کلاس کمانچه، کلاس قانون، کلاس تئوری موسیقی، کلاس سلفژ، کلاس موسیقی کودکان (ارف) و … برگزار می شود. همچنین این آموزشگاه دارای ویژگی های بسیار کارآمدی به نسبت دیگر آموزشگاه ها می باشد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

روش آموزش موسیقی

در این آموزشگاه از شیوه ی تدریس به روز و مطابق با دروس دانشگاهی رشته موسیقی استفاده می شود که استفاده از این شیوه های آموزشی بسیار کارآمد می باشد.

اساتید آموزشگاه

در آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی از اساتید مجرب بهره گرفته شده که تمامی این اساتید دانش آموخته ی موسیقی دانشگاهی و حتی اساتید دانشگاه می باشند از اساتید این آموزشگاه می توان به میرهادی مصنف، درسا سادات موسوی، مهشید قربانی، الهه نقوی، محمد مطیع الحق و … اشاره کرد.

برگزاری کلاس های تخصصی

در کنار کلاس هایی که برای تمامی افراد علاقه مند به موسیقی برگزار می شود ، کلاس هایی در سطح پیشرفته برای هنرجویان ، دانشجو ها و کنکوری های رشته موسیقی برگزار می کند. هم چنین برای دانشجویان کنکور کارشناسی نیز کلاس های کنکور برگزار می کند و در کنار تمامی این کلاس ها به برگزاری کلاس آموزش نرم افزار های موسیقی نیز می پردازد.

فضای آموزشی

آموزشگاه موسیقی فریدونی از نظر طراحی و فضای آموزشگاهی گسترده جز آموزشگاه های برتر شمال و شرق تهران شده است. در سال 1389 این آموزشگاه با گسترش فضای آموزشی 5 کلاس به منظور کلاس های گروهی، خصوصی، اجراهای پژوهشی و تمرینات با هدف فعالیت در حوزه موسیقی افزوده و طراحی کرده است.

فعالیت های اجرایی

برگزاری کنسرت های داخل آموزشگاه به منظور آموزش بهتر موسیقی در سالن آموزشگاه و اجرای کنسرت به صورت سالانه خارج از آموزشگاه در فرهنگ سرا ها توسط گروه های منتخب از فعالیت این آموزشگاه محسوب می شود. همچنین گروه همنوازی آموزشگاه موسیقی نیما فریدونی از مطرح ترین گروه ها می باشد که به اجرای کنسرت های حرفه ای در سالن های کنسرت مطرح ایران می پردازد و در جشنواره فجر نیز شرکت کرده اند.

امکانات دیگر آموزشگاه

این آموزشگاه دارای آرشیو صوتی با بیش از هزار قطعه موسیقی، کتابخانه و کامپیوتر می باشد که استفاده از این امکانات برای هنرجویان این آموزشگاه به صورت رایگان می باشد. همچنین آموزشگاه موسیقی فریدونی دارای استودیو برای آموزش صداگذاری، صدابرداری و ضبط می باشد.

آدرس : تهران ، ریحانی جنوبی، میدان بهشتی، خیابان ابوالحسنی شماره 18 واحد 3

تلفن تماس : 02122333425 – 02122952820 – 0212233342621

آموزشگاه موسیقی ثمین

آموزشگاه موسیقی ثمین در سال 1376 با مدیرت آقای ثمین وطن دوست در کنار پدر گرامی شان استاد رشید وطن دوست تاسیس شد.این آموزشگاه با هدف آموزش کاربردی و علمی موسیقی به آموزش هنرجویان می پردازد و در این زمینه از اساتید با تجربه در سطح موسیقی ایرانی و بین المللی یاری می گیرد. این آموزشگاه برنامه موسیقی گوناگونی از جمله آشنایی با مبانی و ادبیات موسیقی، نوازندگی و آواز، گروه نوازی، برگزاری ورکشاپ در انواع سبک های موسیقی، آشنایی با مبانی موسیقی، ریتم شناسی، برگزاری مستر کلاسها در تمام رشته های موسیقی برای دوره های عالی، اجرای کنسرت های کلاسی در جهت بالا بردن اعتماد بنفس هنرجویان و آشنایی با صحنه، تهیه و تولید آثار موسیقی در استودیو ثمین، برگزاری کنسرت در سالن های مطرح تهران و اعطای گواهینامه معتبر در تمامی رشته های موسیقی و سطوح مختلف را برای هنرجویان خود در نظر گرفته است.

آدرس : خیابان شهید بهشتی ، بعد از تقاطع سهروردی ، روبروی بانک سامان ، آموزشگاه موسیقی ثمین

تلفن تماس : 02188754178 – 02188755844

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button