آموزش آواز

کلاس آموزش آواز

آواز نوعی از موسیقی می باشد که توسط یک یا چند خواننده بدون ساز اجرا می شود البته اگر اصل قطعه برای آواز خواندن باشد.در گذشته به هر یک از دستگاه های موسیقی نیز آواز می گفتند اما امروزه آواز معنای خاصی در موسیقی ایران دارد.اگر از نظر خودتان صدای خوبی دارید یا علاقه زیادی به خوانندگی دارید می توانید با حرکت درست در راه رشد و پرورش استعداد خود حرکت کرده تا در آینده دچار پشیمانی نشوید. هنرهای زیادی در کشور ما وجود دارد که توجه بسیاری از مردم را جلب کرده است اما هنر خوانندگی نظر عده ی زیادی به خصوص جوانان را به خود جلب کرده است که با تلاش و کوشش هر فردی می تواند به آرزوی خواننده شدن خود برسد.

تمرینات تنفسی در خوانندگی

برای شروع آموزش اواز خوانی، یکی از پایه ترین مباحث در خصوص کنترل نمودن تنفس است. تمرینات تنفسی می‌توانند به شما کمک کنند تا با کنترل بهتر هوا، قدرت و کیفیت صدای خود را افزایش دهید. برخی افراد برای بم کردن صدا باید به صورت مداوم از دیافراگم و نحوه دم و بازدم تمرین نمایند.

تنفس دیافراگمی

در تنفس دیافراگمی، شما باید به جای پر کردن سینه خود با هوا، دیافراگم (عضله‌ای که در زیر سینه قرار دارد) را با هوا پر کنید. این نوع تنفس باعث می‌شود شما بتوانید هوای بیشتری را دریافت کنید و برای مدت طولانی‌تری آن را حفظ کنید.

تمرینات تنفسی

تمریناتی مانند تنفس عمیق، تنفس کنترل شده و تنفس با تاخیر می‌تواند به شما کمک کند تا توانایی کنترل هوا را افزایش دهید.

تنفس عمیق

حتما عمیق نفس کشیدن را همه ی ما بلد هستیم و برای وارد کردن هوای تازه را به ریه‌های خود از این نوع تکنیک استفاده می کنیم. نفس عمیق بگیرید و سپس آهسته و به طور کامل آن را بیرون بدهید. این فرآیند را تکرار کنید و در هر بار تنفس، به تاخیر دادن تنفس خود بپردازید تا بتوانید به طور کامل و تمام عمق نفس بکشید.

تنفس معکوس

در این تمرین، شروع به نفس عمیق بکشید و سپس به آرامی هوا را بیرون بدهید. هنگامی که به حداکثر نفس خود رسیدید، سعی کنید به طور آرام و به مرور هوا را از ریه‌های خود خارج کنید.

تمرین تنفس بینی

در این تمرین، تنها از طریق بینی تنفس بکشید و سعی کنید از دهان خود استفاده نکنید. این تمرین به شما کمک می‌کند تا تنفس عمیق‌تری داشته باشید و همچنین باعث می‌شود صدای خوانندگیتان بهتر و بلندتر شود.

تمرین تنفس ریتمیک

در این تمرین، تنفس خود را به ریتمی خاص تنظیم کنید. می‌توانید از موسیقی یا متنی با ضربات منظم استفاده کنید و تنفس خود را با آن هماهنگ کنید.

آموزش خوانندگی

دیاپازون صدا و تکنیک‌های خوانندگی

شناخت دیاپازون صدا: دیاپازون صدا بیانگر دامنه‌ای از نت‌های پایین تا بالایی است که شما می‌توانید بدون کشش یا فشار بخوانیئ. شناخت دیاپازون صدای خود به شما کمک می‌کند تا بهتر بفهمید که چه نوت‌هایی بهترین برای شما هستند.

تکنیک‌های خوانندگی: تکنیک‌هایی مانند ‘Belting’ (خواندن با قدرت بالا و صدایی روشن و قوی), ‘Vibrato’ (تکان خوردن سریع صدا برای افزایش حس و عمق) و ‘Falsetto’ (صدای بالایی که معمولاً برای برداشتن صدای بالا استفاده می‌شود) می‌تواند به شما کمک کند تا صدای خود را افزایش دهید و بهترین صدای خود را بیرون بیاورید.گرم کردن صدا، قبل از هر تمرین یا اجرا، مهم است که صدای خود را گرم کنید.  مثلا یرای شروع اینکار می‌توان با خواندن مقدماتی نت‌ها، مانند تمرینات ‘lip trill’ یا ‘tongue roll’ انجام شود.

برگزاری کنسرت و همخوانی گروهی

برگزاری کنسرت و همخوانی گروهی

تجهیزات رایگان

استفاده از بهترین تجهیزات موسیقی

استدیو تمرین موسیقی و ضبط صدا

ارائه مجوز بین المللی فنی و حرفه ای

مشاوره رایگان

با درج  اطلاعات خود ، کارشناسان ما فرآیند استعدادیابی و  مشاوره انتخاب ساز موردعلاقه تان را انجام می دهند

نمونه کار هنرجویان کلاس آواز

شهریه کلاس آواز

یکی از پرطرفدار ترین کلاس های آموزشگاه موسیقی فردوس کلاس آموزش آواز می باشد.شما می توانید برای اطلاع از کلاس آموزش آواز سنتی، آموزش خوانندگی مبتدی تا پیشرفته، هزینه کلاس آواز در تهران و آموزش خوانندگی پاپ این مقاله را دنبال کنید. همچنین اگر شما علاقه مند به آواز راک و پاپ و همچنین یادگیری اصول و قواعد خوانندگی هستید و به دنبال یک کلاس خوب در تهران با هزینه مناسب می گردید با سایت آکادمی فردوس همراه باشید. شهریه کلاس آواز، خوانندگی در تهران و هزینه کلاس صداسازی به کلاس و سبک مورد نظرتان بستگی دارد و اگر میخواهید در کلاس آواز پاپ یا سنتی ثبت نام کنید آموزشگاه فردوس با مناسب ترین قیمت در خدمت هنرجویان و علاقه مندان به موسیقی و خوانندگی می باشد.

کلاس آواز، یکی از محبوبترین کلاس های آکادمی فردوس، کلاس آموزش آواز خوانی و خوانندگی است. در این مطلب در مورد شهریه کلاس آواز سنتی، آموزش خوانندگی مبتدی، کلاس آواز ارزان و بهترین کلاس آواز در تهران توضیح میدهیم. آموزشگاه موسیقی فردوس، انواع سبک های مختلف آواز را آموزش میدهد. علاقمندان به خوانندگی و آوازخوانی به دنبال شرکت در کلاس آواز سنتی، کلاس آواز پاپ، کلاس گیتار پاپ، آموزش خوانندگی از مبتدی تا پیشرفته و… هستند. ثبت نام کلاس آواز در آکادمی فردوس با هزینه مناسب به صورت تضمینی آغاز شده است، پس اگر علاقمند به این سبک از موسیقی هستید فرصت را از دست ندهید و یادگیری را شروع کنید. برای اطلاع از کلاس های آموزش آنلاین خوانندگی به این لینک مراجعه کنید ثبت نام کلاس آموزش خوانندگی مبتدی، در آموزشگاه موسیقی فردوس آغاز شده است و هنرجویان علاقمند به دنیای موسیقی، صداسازی، خوانندگی و آواز خوانی می توانند همین الان برای حضور در آموزشگاه موسیقی و شرکت در کلاس های مدنظر خود اقدام کنند. در میان بهترین آموزشگاه های آواز، آموزشگاه موسیقی فردوس یکی از باتجربه ترین و بهترین آموزشگاه هایی است که کلاس آواز بانوان، کودکان و بزرگسالان را برگزار میکند.

انواع برنامه کلاس های آواز

کلاس آواز مقدماتی

آموزش مخصوص افراد مبتدی
جلسه 10 مدت زمان: 2 ماه
 • تربیت شنوایی و ریتم و فواصل
 • انواع فرم در موسیقی
 • تغذیه و تاثیر آن در خوانندگی
 • ترانه نویسی و شعر نویسی
 • مکانیسم تولید صدا و صدا پردازی
 • صدای قفسه سنیه و صدای سر
 • آموزش دم و بازدم در خوانندگی

کلاس آواز پیشرفته

آموزش مخصوص افراد سطح بندی
جلسه 10 مدت زمان: 2 ماه
 • تربیت شنوایی و ریتم و فواصل پیشرفته
 • چهارچوب و قواعد حرفه ای خوانندگی
 • تکنیک استفاده از تار های صوتی
 • تقویت نرم کام و فضای پشت بینی
 • آموزش تمرکز صدا و استفاده از حنجره
 • تنفس حرفه ای و شیوه دم و بازدم
 • صدا سازی، ملودی و گام خوانی

کلاس آواز مقدماتی تا پیشرفته

آموزش مخصوص افراد مبتدی
جلسه 20 مدت زمان: 4 ماه
 • خوانندگی پاپ، کلاسیک و سنتی
 • تربیت شنوایی و ریتم و فواصل
 • تکنیک های پیشرفته تار های صوتی
 • آموزش حرفه ای تمرکز صدا و حنجره
 • آموزش تئوری موسیقی صفر تا صد
 • آموزش صدای سر و صدای سینه
 • صدا سازی و اصول خوانندگی حرفه ای

اساتید آموزش آواز

استاد خسروشاهی مدرس آواز
استاد خسرو شاهی
کارشناسی موسیقی دانشگاه تهران سال 1380/ تحصیل کرده رشته آواز از اپرا کنسرواتوار تولوز فرانسه سال 2002 الی 2009 میلادی
استاد پیرحیاتی مدرس آواز
استاد پیرحیاتی
داراى مدرك كاردانى آواز ايرانى از كنسرواتوار موسيقى/ اجراى كنسرت هاى : نواى مهر - دانشگاه تهران - خانه هنرمندان تهران -دانشگاه شهيد بهشتى تهران - دانشگاه بين المللى قزوين - دانشگاه آزاد قزوين
دیافراگم در آواز4
استاد فصیحی
مدرس آواز و صداسازی فعالیت موسیقایی از سال 1387 در رشته آواز کلاسیک ایرانی نزد جناب وحید تاج و خانم فریبا یاوری

آموزش آواز خوانی 

فارغ التحصیلان این کلاس ها با یادگیری تکنیک ها، قواعد و اجرای آواز پاپ در کنسرت های ایرانی و خارجی می توانند شرکت کنند همچنین خواهند توانست سولو با ارکستر های مجلسی، ارکستر های بزرگ و ارکسترهای کوچک را اجرا کنند. برگزاری کلاس های آموزش آواز سنتی و آموزش خوانندگی کلاسیک، توسط برترین اساتید دانشگاهی در آکادمی فردوس:

پرورش صدای افراد برای بالا بردن وسعت، کیفیت و قدرت صدا

استعدادیابی افراد برای استفاده از صدای منحصر به فرد هر شخص و دور شدن از تقلید صدا

یادگیری کامل نت ها و اجرای درست قطعه های موسیقی از از موزیکالیته، تیونینگ، ریتم، دینامیک، سونوریته و تمپو آگوگیک

یادگیری قواعد اجرا و بیان موسیقیایی

یادگیری قواعد و تکنیک های مربوط به سبک های آواز پاپ

یادگیری کار با رپرتوار قطعه های ایرانی و جهانی آواز پاپ

امتیازات ویژه جهت هنرجویان شرکت کننده در کلاس آموزش خوانندگی

اجرای کنسرت در داخل آموزشگاه برای همه ی هنرجویان

اجرای کنسرت عمومی در تالارهای سطح کشور توسط هنرجویان منتخب

معرفی هنرجویان به جامعه هنری و تشویق و حمایت هنرجویان به تولید آلبوم دارای مجوز

پشتیبانی از هنرجویان برای حضور و فعالیت در داخل آکادمی و معرفی آنها به ارکسترهای سطح کشور

دادن گواهینامه معتبر توسط اساتید به نام آموزشگاه موسیقی فردوس

آموزش اواز خواندن

ثبت نام کلاس آواز

برای ثبت نام و شرکت در کلاس آواز خوانی آموزشگاه موسیقی فردوس فرم زیر را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

اکثر افراد بر این باورند که برای خواننده شدن فقط باید صدای خوب داشته باشند در صورتی که این فکر اشتباهی است زیرا هر کسی که فکر متفاوتی داشته باشد می تواند نتیجه ی مطلوب تری را بگیرد. هم چنین داشتن یک صدای خوب به تنهایی باعث خواننده شدن نمی شود و اگر کسی می خواهد خواننده شود باید با شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش خوانندگی تکنیک ها و اصول خوانندگی را به طور کامل بیاموزد.

اگر شما سعی دارید بدون آموزش خواننده شوید به موفقیت زیادی در این زمینه نمی رسید به این دلیل که آموزش صدا را پخته تر و بی نقص تر می کند و می توانید ازتجربیات و تکنیک های دیگران استفاده کنید تا توانایی های شما افزایش پیدا کند. خوانندگی راه سخت و پرچالشی دارد که برای رسیدن به موفقیت باید تمامی سختی های آن را پشت سر بگذارید. همچنین هنرجویانی نیز وجود داشته اند که صدای خوبی نداشتند ولی با شرکت در کلاس های آموزش خوانندگی و یاد گیری اصول و قواعد آن به موفقیت دست یافته اند.

 شاید باورکردنی نباشد، اما قرار نیست که تمام کسانی که خواننده می‌شوند، حتما باید صدای خوبی هم داشته باشند. ما اعتقاد داریم که صدا ساختنی بوده و این علاقه است که می‌تواند راه رسیدن به هدف که همانن آوازخوانی است را هموار کند. شاید این جمله کمی تکراری به نظر برسد، اما حقیقتی است که نمی‌توان آن را کتمان کرد. توجه داشته باشید که تعبیر غلط از این موضوع مطرح شده هم می‌تواند خطرناک باشد، زیرا داشتن استعداد می‌تواند مسیر پیشرفت و دستیابی به آرزوی آوازخوانی را برای افراد، سریع‌تر کند، اما نباید فکر کرد نداشتن صدا و استعداد اولیه کافی، مانع بزرگی بر سر راه هنرجویان به حساب می‌آید.

نکات مهم آموزش آواز خواندن

در هنگام خواندن آواز نباید فشار زیادی به حنجره خود وارد کرد که صدا بلند تر شود بلکه باید صدا را مدیریت کرد.کسی که صدای خود را بتواند مدیریت کند به موفقیت بیشتری دست پیدا میکند. کسانی هستند که هنگام خواندن انرژی زیادی را مصرف می کنند اما موفق نمی شوند زیرا در مدیریت صدای خود مشکل دارند.

۱. بدن خود را قبل از خواندن آواز، گرم کنید!

نرمش کردن و داشتن تمرینات هوازی برای یک خواننده مانند نوشیدنی انرژی زا عمل می کند و انرژی فرد را چند برابر می کند.وقتی که بدن شخص انرژی دریافت کند صدا نیز بهتر می شود پس اگر قبل از خوانندگی به مدت کوتاه نرمش کنید می توانید به موفقیت های زیادی در خوانندگی برسید. توجه داشته باشید که برخی افراد، گرم کردن قبل از آوازخوانی را یک فعالیت ورزشی کامل می‌دانند که قطعا صحیح نبوده و می‌تواند نتیجه معکوس برای افراد به دنبال داشته باشد. شما باید بتوانید مدت زمان اندکی را تعیین کرده و فعالیت هوازی داشته باشید تا بتوانید از مزایای آن هنگام آوازخوانی بهره‌مند شوید؛ قطعا این کار مزایای بسیار زیادی دارد و تا زمانی که آن را تجربه نکنید، نمی‌توانید اهمیت آن را به طور کامل درک کنید.

۲. استرس را از خود دور کنید

استرس دشمن و رغیب خوانندگی ب حساب می آید زیرا یکی از هدف های مهم خوانندگی که می تواند نظر افراد را نیز جلب کند انتقال آرامش به مخاطب می باشد. اگر یک خواننده نتواند آرامش داشته باشد و با استرس کار کند بی شک نمی تواند با مخاطب خود ارتباط برقرار کند. پس اگر فردی ک می خواهد خواننده شود استرس دارد و نمی تواند آن را مدیریت کند بهتر است برای حل این مشکل راه حلی پیدا کند. در کلاس آموزش مهارت خوانندگی راه های کنترل و مقابله با استرس نیز به افراد آموزش داده می شود در نتیجه راه های زیادی برای کنترل استرس وجود دارد اما در ابتدا فرد باید خودش بخواهد تا این مشکل را برطرف کند.

۳.نفس کشیدن خود را مدیریت کنید

از دیگر نکاتی که باید در خواندن آواز به آن توجه داشت نفس گیری در هنگام خوانندگی می باشد.اگر دقت کنید می بینید خوانندگان زیادی هستند که مدیریت درستی بر روی نفس کشیدن در هنگام اجرای آواز دارند به صورتی که اگر شما بخواهید تا با خواننده هم خوانی کنید در اواسط آهنگ نفس کم می آورید. همچنین مدیریت صدا باید به درستی و در زمان مناسب آن انجام شود در غیر اینصورت نتیجه ی برعکس به همراه دارد. مدیریت چنین کاری نیاز به یادگیری تکنیک های مخصوص به خود را دارد که با رفتن به کلاس های آموزشی می توانید آن را به دست بیاورید.

 البته نمی‌توان گفت شرکت در کلاس به تنهایی می‌تواند باعث شود افراد و هنرجویان بتوانند نفس خود را مدیریت کنند، زیرا داشتن استعداد و توانایی لازم در مدیریت تنفس هم نقش اساسی و کلیدی دارد. در صورتی که بتوانید فعالیت‌های هوازی را در برنامه روزانه خود قرار دهید، می‌توانید توانایی بهتر نفس کشیدن را کسب کنید و همین مسئله هم می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی مدیریت نفس کشیدن داشته باشد تا هنگام اجرای آواز با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

۴.حرکات اضافی خود را حذف کنید

اگر به هنگام خوانندگی تحرک زیادی دارید شاید پیش خود فکر کنید که این کار برای جلب توجه مخاطب لازم است اما همیشه اینطور که فکر می کنید نیست و گاهی نتیجه ی برعکس دارد. همچنین داشتن تحرک زیاد می تواند آرامش و تمرکز شما را هنگام خواندن برهم بزند به همین دلیل باید میان آرامش داشتن و حرکات بدن تعادل ایجاد کنید.

کسب این آرامش هنگام آواز خواندن با تمرین زیاد و توانایی ذاتی که دارید میسر می شود. شاید ترک این عادت برای شما سخت باشد، اما باید بپذیرید که داشتن حرکات اضافه در هنگام اجرای آواز می‌تواند دید مخاطبین روی شما را تغییر دهد و این مسئله هم می‌تواند در آینده کاری شما تاثیرگذار باشد. تنها کاری که باید بکنید، تقویت تمرکز بوده تا بتوانید روی حرکات خود کنترل داشته باشید.

۵.داشتن یک مربی توانمند

داشتن یک مربی حرفه ای و توانمند تاثیر زیادی بر روی هنرجو دارد.آموزشگاه های موسیقی و خوانندگی زیادی در کشور وجود دارند که بین آنها تعدادی از آموزشگاه ها نسبت به بقیه برتری دارند. می توانید در مقاله بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران را مطالعه و یکی از آموزشگاه های حرفه ای آموزش موسیقی و خوانندگی آموزشگاه فردوس در تهران می باشد که سابقه ی خوب و درخشانی در آموزش و تربیت هنرجویان دارد.همچنین این آموزشگاه دارای محیطی شاد و اساتیدی حرفه ای می باشد که سابقه درخشانی در زمینه موسیقی دارند.

پس اگر به دنبال یک آموزشگاه حرفه ای برای خوانندگی می گردید بدون تردید در آموزشگاه فردوس ثبت نام کنید. همانطور که گفته شد برای خواننده شدن باید دوره های مربوطه را زیر نظرمربیان با تجربه گذراند در غیر این صورت خواننده شدن امکان پذیر نمی باشد اما با شرکت در کلاس های آکادمی فردوس جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا از استید مجرب برای آموزش هنرجویان استفاده می کند.

کلاس خوانندگی

انواع کلاس های اموزش آوازخوانی

کلاس آواز پاپ

کلاس آواز کلاسیک

کلاس اواز ایرانی

کلاس آواز تلفیقی

کلاس سلفژ

در خوانندگی تکنیکی وجود دارد که با استفاده از آن خواننده به راحتی می تواند نت ها را ادا کند، که به آن سرایش یا سلفژ می گوییم. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله کلاس سلفژ چیست را مطالعه کنید.

آیا آموزش خوانندگی پیش نیاز دارد؟

شرکت در دوره بدون محدودیت سنی.

در شاخه های آواز سنتی و پاپ هیچ نیازی به این وجود ندارد که هنرجو آشنایی از قبل داشته باشد.

حرفه ای، متوسط و مبتدی، سطوح آموزشی کلاس ها می باشد.

کلاس های خصوصی، یک روز در هفته برگزار می باشد.

کلاس های گروهی، یک روز در هفته برگزار می باشد.

دوره کلاس های آواز پاپ، یک روز در هفته برگزار می باشد.

دوره کلاس های آواز سنتی، یک روز در هفته برگزار می باشد.

دوره ی کلاس های آواز کلاسیک، یک روز در هفته برگزار می باشد

آموزشگاه موسیقی فردوس با 15 سال سابقه در زمینه تدریس هنر موسیقی، همواره در تلاش است که خدمات آموزشی مطلوب و باکیفیت را به دوست‌داران هنر موسیقی ارائه دهد. موسسه فردوس با بهره گیری از دانش اساتید مجرب، توانسته است در طی این سال‌ها هنرمندان بسیاری را تربیت و به جامعه هنر موسیقی هدیه دهد. 

11 در مورد “کلاس آموزش آواز”

 1. سلام وقت بخیر
  کلاس آواز سنتی به صورت گروهی برگزار میشه با کلاس ها به صورت خصوصی هستن؟ پکیج کلاس آواز از مبتدی تا پیشرفته چقدر هزینه داره و اینکه برای شرکت داخل دوره آواز باید وسایلی هم تهیه کنیم یا پیش نیاز هایی قبل از شروع دوره هستش؟ ممنون

  1. سلام خدمت شما
   کلاس اواز در تمامی سبک ها به صورت انفرادی برگزار میشه و کلاس آواز خصوصی هم در آموزشگاه موسیقی ارائه میشه. برای اطلاع از قیمت و تخفیف کلاس های آواز سنتی از سریق راه های ارتباطی با پشتیبان های ما در ارتباط باشید تا اطلاعات تکمیلی رو خدمتتون عرض کنند. برای شروع دوره اواز نیازی به وسیله ای نیست مگر در طول دوره که به هنرجو اطلاع داده می شود.

 2. سلام داخل کلاس آنلاین استاد چجوری متوجه کیفیت صدای آواز ما و اشکالاتی که داریم میشه و بازخورد کلاس آنلاین اواز مثل بقیه ساز ها خوب هستش؟ هنرجو های قبلی خوب یاد گرفتن به صورت آنلاین؟ من چون خودم تو رشته هنر هستم از چند تا از بچه هامون تعریفتون رو شنیدم که در زمینه خوانندگی بهترین آموزشگاه آواز در تهران هستید ممنون میشم به سوال جواب بدید

  1. سلام خدمت شما
   کلاس های آنلاین آواز با کیفیت بسیار بالای بستر مجازی پیشرفته پشتیبانی میشه و هیچگونه تغییر صدا و تصویری نداره بنابرانی مشکلی از این بابت وجود نداره. مزیت کلاس های غیرحضوری اواز به مراتب بیشتر از کلاس های حضوری هستش هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ بهینه سازی زمان

 3. سلام من داخل کلاس آموزش خوانندگی استاد پیرحیاتی شرکت کردم و با تکنیک ها و تمرین هایی که دادند و نوع پوشش صدا و اصول صداسازی که گفتن الان آهنگ های همایون شجریان و محمد اصفهانی رو خیلی خوب و با جزئیات میتونم بخونم و سبک اواز خودم رو بسازم ممنون بابت زحماتتون

  1. آموزشگاه موسیقی فردوس

   سلام خدمت شما
   ممنون از ثبت نظر شما و خوشحالیم که از شرکت در کلاس آواز در تهران راضی بودید.

 4. سلام من یک دوره آموزش آواز سنتی رو دیدم و تمرین زیادی داشتم الان میخوام یه سبک اواز برای خودم ایجاد کنم ولی با نحوه ایجاد سبک آواز جدید آشنایی ندارم و سبک خوانندگی پاپ مدنظرم هستش شما استادی دارید که بتونه برای تقویت و ایجاد سبک جدید کار کنه و محوریت کلاس اختصاصی درباره این موضوع انجام بشه

  1. آموزشگاه موسیقی فردوس

   سلام خدمت شما
   بله اساتید آوازخوانی ما می تونن در خصوص ایجاد سبک تحریر در آواز یا انتخاب انواع سبک آواز به شما مشاوره یا آموزش ارائه کنند. برای اطلاعات ببیشتر تماس بگیرید تا همکاران من راهنماییتون کنند

 5. سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم بعد از اتمام دوره اموزش آواز شرکت در کنسرت هم انجام میشه و آواز گروهی هم انجام میدید؟

  1. آموزشگاه موسیقی فردوس

   سلام خدمت شما
   بله در صورت برگزاری کنسرت در آموزشگاه تمامی هنرجو ها شرکت داده خواهند شد

 6. سلام خسته نباشید شما استدیو تمرین آوازخوانی دارید؟ چون من کلاس های اموزش اوازخوانی شرکت کردم و الان میخوام با یه استاد حرفه ای داخل استدیو تمرین داشته باشم و روی تحریر آوازی و سبک آواز خوندن کار کنه و مشکلات تخصصی و حرفه ای رو رفع بکنه ؟ لطفا تعداد جلسات مورد نیاز و هزینه آموزش آواز با احتساب هزینه استدیو تمرین خوانندگی رو بفرمایید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

یک جلسه آموزش آواز، مهمون ما ❤🙌

ماییم که بی آواز ناخوشیم، می‌خوایم تو این زمستون حسابی حنجره‌هارو داغ کنیم و آواز بخونیم شما هم بیاین

پیانوی شنبه‌ها؛ مهمون ما ❤🙌

هر شنبه، از دوستان خوش شانسی باشید که در کلاس آموزش پیانو رایگان شرکت می‌کنن، شما هم مهمونمون باشین

Call Now Button