مزیت ما حضور برترین اساتید اهل موسیقی و هنر در آکادمی است

کلاس حضوری آموزش آواز؛ در آکادمی آوای فردوس

نرخ موفقیت هنرجویان ما زیر نظر اساتید بیش از 80 درصد است و این یعنی برترین آمار آموزشی موسیقی، شما هم همراه ما باشید...

یادگیری تخصصی ترین سازها در آکادمی آوای فردوس

کلاس حضوری آواز در آوای فردوس؛ یادگیری با بهترین اساتید تهران

بیش از 2 هزار هنرجو با ما موسیقی را یاد گرفته‌اند، شما هم یاد بگیرید

3 برنامه متفاوت برای آموزش از صفر تا صد موسیقی

فقط شروع کنید؛ باقی موارد در مسیر برای شما میسر می‌شود

آموزش موسیقی برای ما عاشقانه‌ترین کاریست که هر روز بخواهیم انجام دهیم، اینجاییم تا شما هم در کنار ما این ماجراجویی عاشقانه را شروع کنید

کلاس آواز مقدماتی

آموزش مخصوص افراد مبتدی
جلسه 10 مدت زمان: 2 ماه
 • تربیت شنوایی و ریتم و فواصل
 • انواع فرم در موسیقی
 • تغذیه و تاثیر آن در خوانندگی
 • ترانه نویسی و شعر نویسی
 • مکانیسم تولید صدا و صدا پردازی
 • صدای قفسه سنیه و صدای سر
 • آموزش دم و بازدم در خوانندگی

کلاس آواز پیشرفته

آموزش مخصوص افراد سطح بندی
جلسه 10 مدت زمان: 2 ماه
 • تربیت شنوایی و ریتم و فواصل پیشرفته
 • چهارچوب و قواعد حرفه ای خوانندگی
 • تکنیک استفاده از تار های صوتی
 • تقویت نرم کام و فضای پشت بینی
 • آموزش تمرکز صدا و استفاده از حنجره
 • تنفس حرفه ای و شیوه دم و بازدم
 • صدا سازی، ملودی و گام خوانی

کلاس آواز مقدماتی تا پیشرفته

آموزش مخصوص افراد مبتدی
جلسه 20 مدت زمان: 4 ماه
 • خوانندگی پاپ، کلاسیک و سنتی
 • تربیت شنوایی و ریتم و فواصل
 • تکنیک های پیشرفته تار های صوتی
 • آموزش حرفه ای تمرکز صدا و حنجره
 • آموزش تئوری موسیقی صفر تا صد
 • آموزش صدای سر و صدای سینه
 • صدا سازی و اصول خوانندگی حرفه ای
با یک تماس تلفنی شروع کنید و با یک ساز به پایان برسانید

مراحل ثبت‌نام و حضور در کلاس‌های موسیقی

با ما تماس بگیرید تا بشما کمک کنیم مسیرتان را در مسویقی کشف کنید، برای این ماجراجویی هیجان‌انگیز کنارتان هستیم

مرحله 1

پر‌کردن فرم ثبت‌نام

مرحله 2

تماس ما با شما

مرحله 3

تشکیل جلسه مشاوره و آزمون

مرحله 4

تشکیل کلاس و شروع آموزش

نتایج هنرجویان آکادمی آوای فردوس در یادگیری موسیقی کلاسیک

برترین آموزشگاه آواز تهران با 15 سال فعالیت مستمر

از 1386 تاکنون برگزارکننده صدها کلاس آموزشی برای هزاران هنرجو و دوست‌دار موسیقی بوده‌ایم و شما بخش کوچکی از این تلاش و کارنامه را اینجا مشاهده می‌کنید

کسری کیلیشادی
کسری کیلیشادی
Read More
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
الهه فیاض
الهه فیاض
Read More
خواستم ازتون تشکر کنم من مامان مارینا هستم که کلاس ویولن میاد با آقای رضوانی خواه خیلی محیط اموزشگاهتون آرامو پراز انرژی مثبت و حال خوبه و کار استاد هم حرف نداره زمانی که برای مارینا گذاشته میشه و خود استاد فوق العاده دلسوز هستن ممنون ازشما🙏🏼🌹🌹🌹
مهیار مخصوصی
مهیار مخصوصی
Read More
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
مینا پاکراه
مینا پاکراه
Read More
آموزشگاه دارای محیطی آرام و کادری حرفه ای هست و من بعنوان یک پرستار که شغلی بسیار پرتنش دارم زمانیکه هفته ای یکبار به این موسسه میام برای تمرین پیانو واقعا از لحاظ روحی به آرامش می رسم ،البته قبلا آموزشگاه های دیگه ای رفته بودم اما به جرات میگم به هیچ عنوان همچنین جو خوبی نداشت ،در آخر از جناب گلشنی ، خانم رضایی عزیز و استاد عزیز و بزرگوارم جناب نیکو سپاسگزارم که این محیط و شرایط رو برای مراجعین به این موسسه فراهم کردن 🌹
غزاله اکبری
غزاله اکبری
Read More

سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم

Previous
Next
مشاوره رایگان بگیرید و همین امروز تعیین سطح کنید

آموزش موسیقی را رایگان شروع کنید

با تعیین سطح و آزمون سنجش استعداد موسیقایی شما، خیلی سریع می‌توانیم مسیر آموزشی مناسب شما را طراحی کنیم تا با خیال راحت و اطمینان از برنامه درست آموزشی، کلاس‌هایتان را شرکت کنید و موسیقی را یاد بگیرید

فرم مشاوره رایگان

با پرشدن این فرم کارشناسان ما برای هماهنگی با شما ارتباط خواهند گرفت

کلاس آموزش آواز

آواز نوعی از موسیقی می باشد که توسط یک یا چند خواننده بدون ساز اجرا می شود البته اگر اصل قطعه برای آواز خواندن باشد.در گذشته به هر یک از دستگاه های موسیقی نیز آواز می گفتند اما امروزه آواز معنای خاصی در موسیقی ایران دارد.اگر از نظر خودتان صدای خوبی دارید یا علاقه زیادی به خوانندگی دارید می توانید با حرکت درست در راه رشد و پرورش استعداد خود حرکت کرده تا در آینده دچار پشیمانی نشوید. هنرهای زیادی در کشور ما وجود دارد که توجه بسیاری از مردم را جلب کرده است اما هنر خوانندگی نظر عده ی زیادی به خصوص جوانان را به خود جلب کرده است که با تلاش و کوشش هر فردی می تواند به آرزوی خواننده شدن خود برسد.

تمرینات تنفسی در خوانندگی

برای شروع آموزش اواز خوانی، یکی از پایه ترین مباحث در خصوص کنترل نمودن تنفس است. تمرینات تنفسی می‌توانند به شما کمک کنند تا با کنترل بهتر هوا، قدرت و کیفیت صدای خود را افزایش دهید. برخی افراد برای بم کردن صدا باید به صورت مداوم از دیافراگم و نحوه دم و بازدم تمرین نمایند.

تنفس دیافراگمی

در تنفس دیافراگمی، شما باید به جای پر کردن سینه خود با هوا، دیافراگم (عضله‌ای که در زیر سینه قرار دارد) را با هوا پر کنید. این نوع تنفس باعث می‌شود شما بتوانید هوای بیشتری را دریافت کنید و برای مدت طولانی‌تری آن را حفظ کنید.

تمرینات تنفسی

تمریناتی مانند تنفس عمیق، تنفس کنترل شده و تنفس با تاخیر می‌تواند به شما کمک کند تا توانایی کنترل هوا را افزایش دهید.

تنفس عمیق

حتما عمیق نفس کشیدن را همه ی ما بلد هستیم و برای وارد کردن هوای تازه را به ریه‌های خود از این نوع تکنیک استفاده می کنیم. نفس عمیق بگیرید و سپس آهسته و به طور کامل آن را بیرون بدهید. این فرآیند را تکرار کنید و در هر بار تنفس، به تاخیر دادن تنفس خود بپردازید تا بتوانید به طور کامل و تمام عمق نفس بکشید.

تنفس معکوس

در این تمرین، شروع به نفس عمیق بکشید و سپس به آرامی هوا را بیرون بدهید. هنگامی که به حداکثر نفس خود رسیدید، سعی کنید به طور آرام و به مرور هوا را از ریه‌های خود خارج کنید.

تمرین تنفس بینی

در این تمرین، تنها از طریق بینی تنفس بکشید و سعی کنید از دهان خود استفاده نکنید. این تمرین به شما کمک می‌کند تا تنفس عمیق‌تری داشته باشید و همچنین باعث می‌شود صدای خوانندگیتان بهتر و بلندتر شود.

تمرین تنفس ریتمیک

در این تمرین، تنفس خود را به ریتمی خاص تنظیم کنید. می‌توانید از موسیقی یا متنی با ضربات منظم استفاده کنید و تنفس خود را با آن هماهنگ کنید.

آموزش خوانندگی

دیاپازون صدا و تکنیک‌های خوانندگی

شناخت دیاپازون صدا: دیاپازون صدا بیانگر دامنه‌ای از نت‌های پایین تا بالایی است که شما می‌توانید بدون کشش یا فشار بخوانیئ. شناخت دیاپازون صدای خود به شما کمک می‌کند تا بهتر بفهمید که چه نوت‌هایی بهترین برای شما هستند.

تکنیک‌های خوانندگی: تکنیک‌هایی مانند ‘Belting’ (خواندن با قدرت بالا و صدایی روشن و قوی), ‘Vibrato’ (تکان خوردن سریع صدا برای افزایش حس و عمق) و ‘Falsetto’ (صدای بالایی که معمولاً برای برداشتن صدای بالا استفاده می‌شود) می‌تواند به شما کمک کند تا صدای خود را افزایش دهید و بهترین صدای خود را بیرون بیاورید.گرم کردن صدا، قبل از هر تمرین یا اجرا، مهم است که صدای خود را گرم کنید.  مثلا یرای شروع اینکار می‌توان با خواندن مقدماتی نت‌ها، مانند تمرینات ‘lip trill’ یا ‘tongue roll’ انجام شود.

شهریه کلاس آواز

یکی از پرطرفدار ترین کلاس های آموزشگاه موسیقی فردوس کلاس آموزش آواز می باشد.شما می توانید برای اطلاع از کلاس آموزش آواز سنتی، آموزش خوانندگی مبتدی تا پیشرفته، هزینه کلاس آواز در تهران و آموزش خوانندگی پاپ این مقاله را دنبال کنید. همچنین اگر شما علاقه مند به آواز راک و پاپ و همچنین یادگیری اصول و قواعد خوانندگی هستید و به دنبال یک کلاس خوب در تهران با هزینه مناسب می گردید با سایت آکادمی فردوس همراه باشید. شهریه کلاس آواز، خوانندگی در تهران و هزینه کلاس صداسازی به کلاس و سبک مورد نظرتان بستگی دارد و اگر میخواهید در کلاس آواز پاپ یا سنتی ثبت نام کنید آموزشگاه فردوس با مناسب ترین قیمت در خدمت هنرجویان و علاقه مندان به موسیقی و خوانندگی می باشد.

کلاس آواز، یکی از محبوبترین کلاس های آکادمی فردوس، کلاس آموزش آواز خوانی و خوانندگی است. در این مطلب در مورد شهریه کلاس آواز سنتی، آموزش خوانندگی مبتدی، کلاس آواز ارزان و بهترین کلاس آواز در تهران توضیح میدهیم. آموزشگاه موسیقی فردوس، انواع سبک های مختلف آواز را آموزش میدهد. علاقمندان به خوانندگی و آوازخوانی به دنبال شرکت در کلاس آواز سنتی، کلاس آواز پاپ، کلاس گیتار پاپ، آموزش خوانندگی از مبتدی تا پیشرفته و… هستند. ثبت نام کلاس آواز در آکادمی فردوس با هزینه مناسب به صورت تضمینی آغاز شده است، پس اگر علاقمند به این سبک از موسیقی هستید فرصت را از دست ندهید و یادگیری را شروع کنید. برای اطلاع از کلاس های آموزش آنلاین خوانندگی به این لینک مراجعه کنید ثبت نام کلاس آموزش خوانندگی مبتدی، در آموزشگاه موسیقی فردوس آغاز شده است و هنرجویان علاقمند به دنیای موسیقی، صداسازی، خوانندگی و آواز خوانی می توانند همین الان برای حضور در آموزشگاه موسیقی و شرکت در کلاس های مدنظر خود اقدام کنند. در میان بهترین آموزشگاه های آواز، آموزشگاه موسیقی فردوس یکی از باتجربه ترین و بهترین آموزشگاه هایی است که کلاس آواز بانوان، کودکان و بزرگسالان را برگزار میکند.

آموزش آواز خوانی 

فارغ التحصیلان این کلاس ها با یادگیری تکنیک ها، قواعد و اجرای آواز پاپ در کنسرت های ایرانی و خارجی می توانند شرکت کنند همچنین خواهند توانست سولو با ارکستر های مجلسی، ارکستر های بزرگ و ارکسترهای کوچک را اجرا کنند. برگزاری کلاس های آموزش آواز سنتی و آموزش خوانندگی کلاسیک، توسط برترین اساتید دانشگاهی در آکادمی فردوس:

پرورش صدای افراد برای بالا بردن وسعت، کیفیت و قدرت صدا

استعدادیابی افراد برای استفاده از صدای منحصر به فرد هر شخص و دور شدن از تقلید صدا

یادگیری کامل نت ها و اجرای درست قطعه های موسیقی از از موزیکالیته، تیونینگ، ریتم، دینامیک، سونوریته و تمپو آگوگیک

یادگیری قواعد اجرا و بیان موسیقیایی

یادگیری قواعد و تکنیک های مربوط به سبک های آواز پاپ

یادگیری کار با رپرتوار قطعه های ایرانی و جهانی آواز پاپ

امتیازات ویژه جهت هنرجویان شرکت کننده در کلاس آموزش خوانندگی

اجرای کنسرت در داخل آموزشگاه برای همه ی هنرجویان

اجرای کنسرت عمومی در تالارهای سطح کشور توسط هنرجویان منتخب

معرفی هنرجویان به جامعه هنری و تشویق و حمایت هنرجویان به تولید آلبوم دارای مجوز

پشتیبانی از هنرجویان برای حضور و فعالیت در داخل آکادمی و معرفی آنها به ارکسترهای سطح کشور

دادن گواهینامه معتبر توسط اساتید به نام آموزشگاه موسیقی فردوس

آموزش اواز خواندن

ثبت نام کلاس آواز

برای ثبت نام و شرکت در کلاس آواز خوانی آموزشگاه موسیقی فردوس فرم زیر را پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

اکثر افراد بر این باورند که برای خواننده شدن فقط باید صدای خوب داشته باشند در صورتی که این فکر اشتباهی است زیرا هر کسی که فکر متفاوتی داشته باشد می تواند نتیجه ی مطلوب تری را بگیرد. هم چنین داشتن یک صدای خوب به تنهایی باعث خواننده شدن نمی شود و اگر کسی می خواهد خواننده شود باید با شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش خوانندگی تکنیک ها و اصول خوانندگی را به طور کامل بیاموزد.

اگر شما سعی دارید بدون آموزش خواننده شوید به موفقیت زیادی در این زمینه نمی رسید به این دلیل که آموزش صدا را پخته تر و بی نقص تر می کند و می توانید ازتجربیات و تکنیک های دیگران استفاده کنید تا توانایی های شما افزایش پیدا کند. خوانندگی راه سخت و پرچالشی دارد که برای رسیدن به موفقیت باید تمامی سختی های آن را پشت سر بگذارید. همچنین هنرجویانی نیز وجود داشته اند که صدای خوبی نداشتند ولی با شرکت در کلاس های آموزش خوانندگی و یاد گیری اصول و قواعد آن به موفقیت دست یافته اند.

 شاید باورکردنی نباشد، اما قرار نیست که تمام کسانی که خواننده می‌شوند، حتما باید صدای خوبی هم داشته باشند. ما اعتقاد داریم که صدا ساختنی بوده و این علاقه است که می‌تواند راه رسیدن به هدف که همانن آوازخوانی است را هموار کند. شاید این جمله کمی تکراری به نظر برسد، اما حقیقتی است که نمی‌توان آن را کتمان کرد. توجه داشته باشید که تعبیر غلط از این موضوع مطرح شده هم می‌تواند خطرناک باشد، زیرا داشتن استعداد می‌تواند مسیر پیشرفت و دستیابی به آرزوی آوازخوانی را برای افراد، سریع‌تر کند، اما نباید فکر کرد نداشتن صدا و استعداد اولیه کافی، مانع بزرگی بر سر راه هنرجویان به حساب می‌آید.

نکات مهم آموزش آواز خواندن

در هنگام خواندن آواز نباید فشار زیادی به حنجره خود وارد کرد که صدا بلند تر شود بلکه باید صدا را مدیریت کرد.کسی که صدای خود را بتواند مدیریت کند به موفقیت بیشتری دست پیدا میکند. کسانی هستند که هنگام خواندن انرژی زیادی را مصرف می کنند اما موفق نمی شوند زیرا در مدیریت صدای خود مشکل دارند.

۱. بدن خود را قبل از خواندن آواز، گرم کنید!

نرمش کردن و داشتن تمرینات هوازی برای یک خواننده مانند نوشیدنی انرژی زا عمل می کند و انرژی فرد را چند برابر می کند.وقتی که بدن شخص انرژی دریافت کند صدا نیز بهتر می شود پس اگر قبل از خوانندگی به مدت کوتاه نرمش کنید می توانید به موفقیت های زیادی در خوانندگی برسید. توجه داشته باشید که برخی افراد، گرم کردن قبل از آوازخوانی را یک فعالیت ورزشی کامل می‌دانند که قطعا صحیح نبوده و می‌تواند نتیجه معکوس برای افراد به دنبال داشته باشد. شما باید بتوانید مدت زمان اندکی را تعیین کرده و فعالیت هوازی داشته باشید تا بتوانید از مزایای آن هنگام آوازخوانی بهره‌مند شوید؛ قطعا این کار مزایای بسیار زیادی دارد و تا زمانی که آن را تجربه نکنید، نمی‌توانید اهمیت آن را به طور کامل درک کنید.

۲. استرس را از خود دور کنید

استرس دشمن و رغیب خوانندگی ب حساب می آید زیرا یکی از هدف های مهم خوانندگی که می تواند نظر افراد را نیز جلب کند انتقال آرامش به مخاطب می باشد. اگر یک خواننده نتواند آرامش داشته باشد و با استرس کار کند بی شک نمی تواند با مخاطب خود ارتباط برقرار کند. پس اگر فردی ک می خواهد خواننده شود استرس دارد و نمی تواند آن را مدیریت کند بهتر است برای حل این مشکل راه حلی پیدا کند. در کلاس آموزش مهارت خوانندگی راه های کنترل و مقابله با استرس نیز به افراد آموزش داده می شود در نتیجه راه های زیادی برای کنترل استرس وجود دارد اما در ابتدا فرد باید خودش بخواهد تا این مشکل را برطرف کند.

۳.نفس کشیدن خود را مدیریت کنید

از دیگر نکاتی که باید در خواندن آواز به آن توجه داشت نفس گیری در هنگام خوانندگی می باشد.اگر دقت کنید می بینید خوانندگان زیادی هستند که مدیریت درستی بر روی نفس کشیدن در هنگام اجرای آواز دارند به صورتی که اگر شما بخواهید تا با خواننده هم خوانی کنید در اواسط آهنگ نفس کم می آورید. همچنین مدیریت صدا باید به درستی و در زمان مناسب آن انجام شود در غیر اینصورت نتیجه ی برعکس به همراه دارد. مدیریت چنین کاری نیاز به یادگیری تکنیک های مخصوص به خود را دارد که با رفتن به کلاس های آموزشی می توانید آن را به دست بیاورید.

 البته نمی‌توان گفت شرکت در کلاس به تنهایی می‌تواند باعث شود افراد و هنرجویان بتوانند نفس خود را مدیریت کنند، زیرا داشتن استعداد و توانایی لازم در مدیریت تنفس هم نقش اساسی و کلیدی دارد. در صورتی که بتوانید فعالیت‌های هوازی را در برنامه روزانه خود قرار دهید، می‌توانید توانایی بهتر نفس کشیدن را کسب کنید و همین مسئله هم می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی مدیریت نفس کشیدن داشته باشد تا هنگام اجرای آواز با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

۴.حرکات اضافی خود را حذف کنید

اگر به هنگام خوانندگی تحرک زیادی دارید شاید پیش خود فکر کنید که این کار برای جلب توجه مخاطب لازم است اما همیشه اینطور که فکر می کنید نیست و گاهی نتیجه ی برعکس دارد. همچنین داشتن تحرک زیاد می تواند آرامش و تمرکز شما را هنگام خواندن برهم بزند به همین دلیل باید میان آرامش داشتن و حرکات بدن تعادل ایجاد کنید.

کسب این آرامش هنگام آواز خواندن با تمرین زیاد و توانایی ذاتی که دارید میسر می شود. شاید ترک این عادت برای شما سخت باشد، اما باید بپذیرید که داشتن حرکات اضافه در هنگام اجرای آواز می‌تواند دید مخاطبین روی شما را تغییر دهد و این مسئله هم می‌تواند در آینده کاری شما تاثیرگذار باشد. تنها کاری که باید بکنید، تقویت تمرکز بوده تا بتوانید روی حرکات خود کنترل داشته باشید.

۵.داشتن یک مربی توانمند

داشتن یک مربی حرفه ای و توانمند تاثیر زیادی بر روی هنرجو دارد.آموزشگاه های موسیقی و خوانندگی زیادی در کشور وجود دارند که بین آنها تعدادی از آموزشگاه ها نسبت به بقیه برتری دارند. می توانید در مقاله بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران را مطالعه و یکی از آموزشگاه های حرفه ای آموزش موسیقی و خوانندگی آموزشگاه فردوس در تهران می باشد که سابقه ی خوب و درخشانی در آموزش و تربیت هنرجویان دارد.همچنین این آموزشگاه دارای محیطی شاد و اساتیدی حرفه ای می باشد که سابقه درخشانی در زمینه موسیقی دارند.

پس اگر به دنبال یک آموزشگاه حرفه ای برای خوانندگی می گردید بدون تردید در آموزشگاه فردوس ثبت نام کنید. همانطور که گفته شد برای خواننده شدن باید دوره های مربوطه را زیر نظرمربیان با تجربه گذراند در غیر این صورت خواننده شدن امکان پذیر نمی باشد اما با شرکت در کلاس های آکادمی فردوس جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا از استید مجرب برای آموزش هنرجویان استفاده می کند.

کلاس خوانندگی

انواع کلاس های اموزش آوازخوانی

کلاس آواز پاپ

کلاس آواز کلاسیک

کلاس اواز ایرانی

کلاس آواز تلفیقی

کلاس سلفژ

در خوانندگی تکنیکی وجود دارد که با استفاده از آن خواننده به راحتی می تواند نت ها را ادا کند، که به آن سرایش یا سلفژ می گوییم. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله کلاس سلفژ چیست را مطالعه کنید.

آیا آموزش خوانندگی پیش نیاز دارد؟

شرکت در دوره بدون محدودیت سنی.

در شاخه های آواز سنتی و پاپ هیچ نیازی به این وجود ندارد که هنرجو آشنایی از قبل داشته باشد.

حرفه ای، متوسط و مبتدی، سطوح آموزشی کلاس ها می باشد.

کلاس های خصوصی، یک روز در هفته برگزار می باشد.

کلاس های گروهی، یک روز در هفته برگزار می باشد.

دوره کلاس های آواز پاپ، یک روز در هفته برگزار می باشد.

دوره کلاس های آواز سنتی، یک روز در هفته برگزار می باشد.

دوره ی کلاس های آواز کلاسیک، یک روز در هفته برگزار می باشد

آموزشگاه موسیقی فردوس با 15 سال سابقه در زمینه تدریس هنر موسیقی، همواره در تلاش است که خدمات آموزشی مطلوب و باکیفیت را به دوست‌داران هنر موسیقی ارائه دهد. موسسه فردوس با بهره گیری از دانش اساتید مجرب، توانسته است در طی این سال‌ها هنرمندان بسیاری را تربیت و به جامعه هنر موسیقی هدیه دهد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.