کلاس آموزش پیانو در تهران

کلاس آموزش پیانو در تهران

کلاس پیانو: یکی از محبوبترین کلاس های آکادمی فردوس، کلاس آموزش پیانو است. در این مطلب در مورد کلاس پیانو برای بزرگسالان، هزینه کلاس پیانو در تهران، خرید ساز پیانو، اساتید پیانو، ثبت نام کلاس پیانو توضیح میدهیم. آموزشگاه موسیقی فردوس، انواع سبک های مختلف پیانو را آموزش میدهد. علاقمندان به موسیقی و ساز پیانو به دنبال شرکت در کلاس پیانو رویال، کلاس پیانو دیواری، کلاس پیانو دیجیتال و… هستند. ثبت نام کلاس آموزش پیانو در تهران با قیمت و هزینه مناسب به صورت تضمینی آغاز شده است، پس اگر علاقمند به این سبک از موسیقی هستید فرصت را از دست ندهید و یادگیری را شروع کنید.

ثبت نام کلاس آموزش پیانو مبتدی تا حرفه ای، در آموزشگاه موسیقی فردوس آغاز شده است؛ هنرجویان علاقمند به دنیای موسیقی، صداسازی و یادگیری ساز پیانو با کیبورد می توانند همین الان برای حضور در آموزشگاه موسیقی پیانو و شرکت در کلاس های مدنظر خود اقدام کنند. در میان بهترین آموزشگاه های پیانو، آموزشگاه موسیقی پیانو فردوس یکی از باتجربه ترین و بهترین آموزشگاه هایی است که کلاس پیانو کودکان، بانوان و بزرگسالان را برگزار میکند.

فیلم کلاس پیانو

کلاس های پیانو به چند دسته تقسیم می شوند:

 • دوره ی آموزشی مقدماتی
 • دوره ی آموزشی کلاسیک
 • دوره ی آموزشی کودکان
 • دوره ی آموزشی جاز
 • دوره ی آموزشی بزرگسال
 • دوره ی آموزشی پاپ

کلاس پیانو برای بزرگسالان

آموزش ساز پیانو برای بزرگسالان نیز یکی از کلاس های آموزشی آموزشگاه پیانو فردوس است؛ اساتید پیانو فردوس با تجربه بالا آماده تدریس انواع موسیقی به افراد سنین بالاتر هم هستند. کلاس های پیانو بزرگسالان حساسیت های خاص خود را دارد چرا که افراد دغدغه های ذهنی بسیاری دارند و این کار استاد را سخت می کند و حتما برای آموزش باید انعطاف کافی را داشته باشد.

هزینه کلاس پیانو در تهران

هزینه کلاس پیانو در تهران چقدر است؟ این سوالی است که برای اکثر افراد به وجود می آید در پاسخ این سوال باید گفت که آموزشگاه فردوس با در نظر گرفتن توان مالی همه ی افراد شرایط عالی با هزینه ای مناسب و به صرفه برای هنرجویان خود فراهم کرده تا همه ی افرادی که به این هنر زیبا علاقمندند بتوانند قدم مثبتی در زمینه ی موسیقی برداشته و با هزینه ای مناسب در بهترین آموزشگاه موسیقی آموزش ببینند.

با توجه به شرایط کلاس مثل خصوصی یا گروهی بودن، کارگاه ها و مستر کلاس ها و … کلاس های پیانو هزینه های مختلفی دارند که شما می توانید با آموزشگاه تماس گرفته تا از شرایط و هزینه ی کلاس ها اطلاع پیدا کنید.

[/vc_column_text]

خرید پیانو

به دلیل بالا بودن قیمت و هزینه ساز پیانو بسیاری از افراد در خرید آن دچار مشکل می شوند که چه پیانویی مناسب است و از کجا باید آن را تهیه کرد که هزینه و قیمت مناسبی نیز داشته باشد. مشاورین ما در آموزشگاه شما را در خرید ساز پیانو راهنمایی می کنند و با تماس با آموزشگاه می توانید از مشاوره های آن ها بهره مند شوید.

اساتید پیانو

 • استاد حجت زاده
 • شادی فولادی
 • کاوه وافی
 • یزدان یکرنگیان
 • حمید یوسفی
 • کاملیا گرجی

بهترین آموزشگاه تهران برای ثبت نام کلاس پیانو

آموزشگاه فردوس، آموزش پیانو را منطبق با استانداردهای روز، خلاقانه و علمی به هنرجویان آموزش می دهد و کلاس ها را با استفاده از بهترین اساتید و متد های آموزشی برگزار می کند. ما به آموزش پیانو در سبک های مختلف مانند کلاسیک، بلوز، پاپ و … به صورت جداگانه می پردازیم تا هرکسی متناسب با سلیقه و در سبک مورد نظر خود آموزش ببیند.

همچنین در سال های اخیر همه ی افراد توانایی شرکت در کلاس های پیانو را نداشتند و تنها عده ی خاصی می توانستند این ساز را آموزش ببینند. اما امروزه با توجه به دسترسی آسان برای تهیه ساز ها و همچنین زیاد شدن آموزشگاه های موسیقی همه ی علاقه مندان به این ساز می توانند پیانو را آموزش ببینند.

شرکت در کلاس های حضوری پیانو آموزشگاه فردوس چه مزایایی دارد؟

 • کلاس آموزش پیانو نیاز به شبکه سازی دارد تا هنرجویان با آثار فاخر موسیقی، دنیای موسیقی و دانش و فرهنگ آن بیشتر آشنا شوید.
 • یکی از پر طرفدار ترین کلاس های موسیقی، پیانو می باشد که دارای اصول و تکنیک خاصی است به همین دلیل باید زیر نظر یک استاد باتجربه و حرفه ای آموزش ببینید که آموزشگاه فردوس با در نظر گرفتن بهترین اساتید این امکان را برای شما فراهم کرده.
 • از دیگر مزایای کلاس آموزش پیانو در آموزشگاه فردوس هزینه ی مناسب آن نسبت به دیگر آموزشگاه ها می باشد.

فراگیری پیانو چه مدت طول می کشد؟

مدت زمان یادگیری پیانو سوالی است که در ذهن تمامی کسانی که می خواهند یادگیری نواختن پیانو را شروع کنند پیش می آید. یادگیری ساز پیانو به دلیل اینکه باید ابتدا با تئوری دانش موسیقی که شامل ریتم، ضرب، نت خوانی و … می باشد آشنایی کامل داشته باشید زمان بر است و نباید در یادگیری آن عجله کرد.بعد از آموزش تئوری موسیقی به سراغ آشنایی با ساختار پیانو و چگونگی انجام تمرینات عملی رفته و بعد از آن با انجام تمرینات زیاد به نواختن قطعات می پردازید. همچنین زمان یادگیری پیانو در سبک های مختلف آن متفاوت است و به تمرینات شما نیز بستگی دارد اما تقریبا بین 6 ماه الی یکسال طول می کشد تا بتوانید اجرای اولیه را آغاز کنید.

بهترین کلاس پیانو در تهران

برگزاری کلاس پیانو برای تمام سنین

آموزشگاه فردوس کلاس آموزش موسیقی پیانو را برای کودکان و بزرگسالان به صورت جداگانه برگزار می کند.اما اگر می خواهید بدانید بهترین سن یادگیری موسیقی پیانو چه سنی است باید بگوییم که کلاس ها برای کودکان 4 سال به بالایی که به موسیقی علاقه مند هستند نیز مناسب است زیرا با متد های آموزشی خاصی به آن ها آموزش داده می شود همچنین سبک آموزشی مودکان نسبت به دیگر سبک ها دقیق تر و منظم تر است.اگر به دنبال بهترین آموزشگاه پیانو حرفه ای در شهر تهران هستید آموزشگاه فردوس را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا به آموزش پیانو در تمامی سطوح از جمله مبتدی، متوسط و پیشرفته می پردازد و همچنین کلاس هایی با هزینه ی مناسب و ارزان در اختیار شما قرار می دهد.

آموزشگاه فردوس دوره ی آموزشی پیانو را چگونه برگزار می کند؟

در آکادمی فردوس ابتدا تمامی تکنیک های اولیه ی نوازندگی پیانو و همچنین تئوری موسیقی و نت خوانی را به طور کامل به شما آموزش می دهند و سپس اساتید با به کار گیری روش های حرفه ای به آموزش پیانو از سطح مبتدی تا پیشرفته می پردازند. در ابتدا سطح مبتدی را به شما آموزش داده و پس از گذراندن دوره ی آن به آموزش سطوح متوسط تا پیشرفته می پردازند و با قطعات ساز و تکنیک های پیشرفته ی پیانو شما را آشنا می کنند. پس از آن شما توانایی نواختن هر موسیقی را توسط ساز پیانو خواهید داشت. قبل از ثبت نام شما در کلاس ها از شما تست گرفته می شود و با توجه به نتیجه ی آن شما در سطح مورد نظر شروع به یادگیری می کنید.

مراحل مشخص شدن سطح آموزشی هنرجو

 • با آموزشگاه تماس گرفته تا مشاورین ما شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.
 • به صورت حضوری در آموزشگاه فردوس ثبت نام کنید.
 • برای تعیین سطح مبتدی تا پیشرفته از شما تست گرفته می شود.
 • برنامه ی آموزشی منطبق با سطح موردنظر به شما ارائه می شود.
 • شرکت در کلاس ها و آغاز دوره با اساتید مجرب و حرفه ای آموزشگاه.

ثبت نام کلاس آموزش پیانو در تهران

فواید ثبت نام در کلاس پیانو

موسیقی پیانو از نظر وسعت صدتایی از کامل ترین سازها به شمار می رود و به خوبی احساسات موزیسین را به شنونده ها انتقال می دهد به همین دلیل از پرطرفدار ترین ساز ها می باشد.شرکت در این کلاس ها باعث درک بهتر مفاهیم موسیقی و ساختار آهنگ می شود و به شما در انتخاب بهترین آهنگ کمک می کند به همین علت است که به جز قواعد و تکنیک پیانو، زبان و دانش موسیقی را هم به هنرجویان آموزش می دهند. یکی دیگر از فواید این کلاس ها آشنایی با دوستان هنرمندی از جنس خودتان است که باعث ایجاد انگیزه در افراد می شود.

انواع ساز پیانو

 • ساز پیانو دیجیتال (پیانوی الکترونیکی) که نیازی به کوک ندارد.
 • ساز پیانو دیواری (برای مصارف خانگی)
 • ساز پیانو رویال (برای استفاده در سالن ها)
فهرست
Call Now Buttonتماس سریع