درباره موسسه موسیقی فردوس​

آموزشگاه موسیقی فردوس در سال 1386 با هدف ارائه خدمات باکیفیت و توسعه و نشر هنر موسیقی تاسیس شد. در طی این سال‌ها، همکاری موسسه با اساتید باتجربه و حرفه‌ای در زمینه آموزش و نیز ارائه برنامه‌ها و کلاس‌های آموزشی مدون، باعث شده است که بتوانیم هنرجویان بسیاری را راهی مسیر حرفه‌ای موسیقی کنیم. آموزشگاه فردوس دارای مجوز فعالیت از وزارت ارشاد اسلامی است و ما در آموزشگاه همواره در تلاشیم که خدمات آموزشی مطلوب و باکیفیت را به دوست‌داران هنر موسیقی ارائه دهیم. اساتید مجموعه از بهترین اساتید آموزش موسیقی در تهران هستند که با روش‌های نوین و منحصر به فرد هنرجویان، مسیر یادگیری را هموارتر می‌سازند. موسسه فردوس با 15 سال تجربه در زمینه آموزش موسیقی، از بهترین آموزشگاه های موسیقی شمال تهران و یکی از قدیمی‌ترین آموزشگاه‌های منطقه به شمار می‌رود.

بهترین اساتید تهران

آموزشگاه موسیقی فردوس با همکاری بهترین اساتید تهران تلاش دارد تا تجربه‌ای حرفه‌ای و منحصر به فرد برای شما هنرجویان بسازد. استاد حسن پور پشنگ، حمید خسروشاهی، دنیا فتحی و… از جمله اساتید آموزشگاه هستند که نام تمام آن‌ها را می‌توانید در صفحه اساتید، مشاهده کنید.

رعایت پروتکل های بهداشتی

رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله مواردی است که ما همیشه و مخصوصا پس از شیوع کرونا بر آن تاکید داشته‌ایم. همه هنرجویان و اساتید آموزشگاه در طول کلاس‌های حضوری و کنسرت‌های مجموعه موظف به رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک هستند.

برگزاری کنسرت

برگزاری کنسرت و گروه‌نوازی یکی دیگر از خدماتی است که موسسه فردوس ارائه می‌دهد. هنرجویان پس از گذراندن مدت مشخصی از کلا‌س‌ها می‌توانند در تاریخ‌های مقرر و با هماهنگی مجموعه، کنسرت برگزار کنند و آموخته‌های خود را به نمایش بگذارند.

استفاده از بهترین شیوه تدریس

برای بالا بردن بازدهی آموزش در کلاس‌های حضوری و آنلاین آموزشگاه و لذت‌بخش ساختن مسیر یادگیری برای هنرجویان، تدریس هر ساز توسط اساتید مجرب ما بر اساس استعداد، سرعت یادگیری و شیوه یادگیری هر هنرجو، انجام می‌شود.

کلاس های آنلاین و حضوری

تمام کلاس‌های آموزش موسیقی در آموزشگاه فردوس به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. کلاس‌های آنلاین در پلتفرم مشخصی که امکان تعامل و رفع اشکال برای هنرجو و استاد وجود داشته باشد، برگزار می‌شود. پس از اتمام کلاس نیز ویدیو ضبط شده آن در پروفایل کاربری‌تان قرار می‌گیرد.

پکیج های آموزشی

برای آن دسته از علاقمندانی که به هر دلیلی نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری و آنلاین شرکت کنند، پکیج‌های آموزشی در نظر گرفته‌ شده است که با تهیه آن‌ می‌توانید هر زمان که خواستید، بدون محدودیت به آموزش‌ها دسترسی داشته باشید.

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.