کلاس آموزش تار آنلاین و حضوری

از قدیمی‌ترین سازهای موسیقی ایرانی، تار است که با مضراب (زخمه) نواخته می‌شود. در طول تاریخ، این ساز طرفداران بسیاری داشته و با هنرنمایی اساتیدی چون جلیل شهناز، محمدرضا لطفی و … به اوج خود رسیده است.  نواختن تار به آموزش دقیق و حرفه‌ای توسط اساتید خبره و تمرین بسیار نیازمند است. برای یادگیری تار نیاز است که مهارت‌هایی از جمله تکنیک‌های مرتبط با سبک‌های مختلف، در هنرجو تقویت شود که این امر در کلاس آموزش تار به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

کلاس حضوری تار

فرم ثبت نام این دوره

کلاس آموزش تار
در این دوره

برای آموزش تار به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

 فارغ التحصیلان این دوره قادر خواهند بود با فراگیری تکنیک‌های مربوطه و اجرای قطعات نوازندگی تار، بستر مناسبی برای یادگیری این ساز اصیل ایرانی برای خود ایجاد کنند. هرچند که در نهایت هنرجویان برای حرفه‌ای شدن در نواختن این ساز، مانند هر ساز دیگری، نیازمند تمرین و تکرار فراوان هستند.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی
تار یکی از اصیل‌ترین سازهای زهی ایران است که با مضراب نواخته می‌شود و در برخی مناطق خاورمیانه هم طرفدار دارد. تاریخ پیدایش این ساز به ۱۲ قرن قبل برمی‌گردد که البته این زمان قدیمی‌ترین تاریخ به دست آمده توسط مورخان است. آموزش و یادگیری تار همواره یکی از علایق هنرجویان ایرانی بوده است که در این مطلب می‌خواهیم اطلاعات کاملی در مورد نحوه یادگیری این ساز و کلاس‌های این ساز داشته باشیم.  یادگیری تار ممکن است در شروع کمی مشکل به نظر برسد و این موضوع تا حدی به خاطر قدیمی‌ بودن ساختار این ساز است. البته همه سازها در طول زمان دچار تغییرات ساختاری شده‌اند اما تار یکی از سازهایی است که تغییرات ساختاری زیادی نداشته است و فقط در برخی زمینه‌ها دچار بهبود شده است. در ادامه مطلب نحوه آموزش و یادگیری تار را بررسی می‌کنیم.

اسکرول به بالا
question