کلاس آموزش ویولن آنلاین و حضوری

یکی از محبوب‌ترین کلاس‌های آموزشگاه فردوس، کلاس آموزش ویولن است. علت این محبوبیت، هم استادان حاذق و هم روش‌های آموزش متناسب با سنین مختلف است.

همانطور که می‌دانید ویولن یک ساز زهی-آرشه‌ای است که نواختن آن به ظرافت و دقت زیادی نیاز دارد. یک باور عامیانه در مورد یادگیری ویولن وجود دارد و آن هم این است که سال‌ها طول می‌کشد کسی بتواند نواختن این ساز را یاد بگیرد و بهتر است آموزش ویولن از کودکی آغاز شود. در مورد این موضوع باید بگوییم که ویولن هم مانند سازهای دیگر، اصول و ساز و کار خودش را دارد و اگر این اصول به درستی آموزش داده شوند، هنرجو با هر سنی که داشته باشد می‌تواند در مدت زمان کافی، نواختن صحیح ویولن را بیاموزد.

آموزش ویولن
آموزش ویولن

فرم ثبت نام این دوره

آموزش ویولن
در این دوره

برای آموزش ویولن به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

در کلاس آموزش ویولن آموزشگاه فردوس، تدریس ویولن با روش‌های جذاب، متناسب با علایق و سرعت یادگیری هنرجو انجام می‌شود. در طول این کلاس‌ها با سبک موسیقی کلاسیک نیز آشنا می‌شوید و نواختن قطعه‌های معروف را هم یاد می‌گیرید.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی
ویولن یکی از سازهای معروف زهی است که طرفداران بسیار زیادی در بین موسیقی دوستان دارد. این ساز جر سازهای قدیمی به حساب می‌آید و اختراع آن به قرن ۹ میلادی بازمی‌گردد. آموزش و یادگیری ویولن همواره یکی از دغذغه‌های هنرجویان موسیقی بوده است. ویولن از ۵۸ قطعه مختلف تشکیل شده است و هر کدام از این قطعات کاربرد خاصی دارند. در جلسات اول آموزش ویولن آشنایی مختصری با قطعات مختلف این ساز صورت می‌گیرد که اهمیت زیادی دارد و یادگرفتن آن‌ کمک می‌کند تا استفاده آسان‌تری از این ساز داشته باشید.

اسکرول به بالا
question