کلاس آموزش تنبور آنلاین و حضوری

تنبور یا دوتار از قدیمی‌ترین سازهای فرهنگ و تمدن ایرانی است که از دیرباز علاقمندان بسیاری داشته است.  با شرکت در کلاس آموزش تنبور آموزشگاه موسیقی فردوس، هنرجویان، مهارت‌های نوازندگی را زیر نظر اساتید کارآموزده و با تجربه که توانایی انتقال دانش موسیقی به زبان ساده را نیز داشته باشند، آموزش خواهند دید. در عین حال، استاد حرفه‌ای تنبور باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد.

 تدریس تنبور مثل هر ساز دیگری نیاز به تمرین‌های اصولی و پشتکار زیاد دارد. به همین دلیل زمان مشخصی را برای یادگیری آن نمی‌توان تعیین کرد. البته که این مسئله بستگی به نحوه آموزش و میزان تمرین هنرجویان نیز دارد.

فرم ثبت نام این دوره

آموزش تنبور
آموزش ساز تنبور
در این دوره

برای آموزش تنبور به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

اساتید این دوره، ضمن آموزش اصول اولیه‌ی نواختن این ساز اصیل ایرانی، با ارائه تمرینات منظم و اصولی، مسیر مناسبی را برای تمرین و تکرار فراوان مباحث کلاس برای هنرجو ایجاد خواهند کرد.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی
آموزش سازهای مختلف همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هنرجویان بوده است. آموزش تنبور به سبب تمرین و ممارستی که نیاز دارد در ابتدا کمی سخت به نظر میاد اما اگر پشت‌کار خوبی داشته باشید و از مسیر درستی بروید یادگیری ساز کار بسیار لذت‌بخش و جذابی است. ساز تنبور یکی از سازهای بسیار قدیمی ایرانی است که ساختاری شبیه به ساز سه‌تار دارد. این ساز در گذشته بیش‌تر برای مباحث عرفانی کاربرد داشته است. کاسه این ساز حدود ۷۰ ـ ۸۰ سانتی‌متر است و دارای ۳ سیم اصلی است. البته به گفته فارابی این ساز در نسخه‌های اولیه دارای ۲ سیم اصلی بوده است و بعدها یک سیم دیگر به آن اضافه شده است.

اسکرول به بالا
question