کلاس آموزش موسیقی کودک (ارف)

آشنایی کودکان با موسیقی در سال‌های اولیه زندگی تاثیرات شگرفی بر هوش و سلامت روحی آنان دارد. حضور کودک دلبند شما در کلاس‌های ارف علاوه بر اینکه او را از لذت همراهی در کنار کودکان دیگر بهره‌مند می‌کند، او را برای آموزش‌های پیچیده‌تر موسیقی نیز آماده می‌کند. بسیاری از کودکانی که آموزش موسیقی را بدون گذراندن دوره‌های ارف شروع می‌کنند، به دلیل دشواری یادگیری ساز، علاقه خود را از دست می‌دهند.

کودک
آموزش موسیقی کودکان (ارف)
موسیقی در مانی و فواید آن

فرم ثبت نام این دوره

آموزش موسیقی کودکان (ارف)
تاثیرات یادگیری موسیقی بر زندگی
در این دوره

برای آموزش موسیقی کودک (ارف) به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

در کلاس ارف آموزشگاه فردوس، کودک شما در یک محیط امن و شاد همراه با کودکان دیگر با مفاهیم ابتدایی موسیقی آشنا می‌شود. این کلاس‌ها زیر نظر معلمانی که سال‌ها در زمینه موسیقی کودک فعالیت دارند، برگزار می‌شود. در کلاس‌ ارف کودکان یاد می‌گیرند که احساسات خود را از طریق موسیقی بیان کنند، نوازنده‌های بهتری باشند، خلاقانه‌تر فکر کنند و راحت‌تر با کودکان دیگر ارتباط بگیرند.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی

کلاس آموزش موسیقی کودک (ارف)

تجربه نشان داده است کسانی که از کودکی یادگیری موسیقی را آغاز کرده‌اند نتایج به مراتب بهتری نسبت به دیگران گرفته‌اند. بسیاری از والدین به دنبال بهترین سال شروع یادگیری موسیقی برای کودکان‌شان هستند و برخی از آن‌ها کلا نمی‌دانند که موسیقی کودکان از کجا باید شروع شود. در این مقاله به صورت کامل آموزش موسیقی کودکان و جزییات مهم آن را بررسی می‌کنیم. بسیاری از کودکان و حتی والدین به دنبال راهی برای یادگیری موسیقی کودکان هستند اما تنوع روش‌های آموزشی یک سردرگمی خاصی برای کودکان و والدین به وجود آورده است که این سردرگمی در برخی از موارد باعث کنار رفتن آموزش موسیقی از برنامه روزانه کودک می‌شود. باید در نظر داشته باشید که بهترین سن یادگیری موسیقی کودکان به طور دقیقی مشخص نشده است اما به طور کلی اگر خود کودک علاقه به یادگیری موسیقی داشت بهتر است از ۵ ـ ۶ سالگی آموزش‌های اولیه موسیقی آغاز شود. البته ممکن است کودک شما به موسیقی علاقه‌ای نشان ندهد و حتی در زمان آموزش موسیقی ناراحت باشد در این صورت می‌توانید به مشاوران کودک مراجعه کنید تا با روش‌های روان‌شناسی مشکل‌یابی کنند. در ادامه این مطلب توضیحاتی در مورد آموزش موسیقی کودک ارائه می‌شود.


اسکرول به بالا
question