آموزش دف آنلاین و حضوری

ساز دف از سازهای قدیمی ایران و جزو سازهای مَقامی است. این ساز به خاطر پتانسیلی که بصورت تک‌نوازی، همنوازی در ارکستر و نیز به صورت گروه‌نوازی دارد، همواره مورد استقبال علاقه‌مندان به موسیقی بوده است. 

این ساز مثل دیگر سازهای کوبه‌ای به نوعی وظیفه اجرای ریتم در یک قطعه موسیقی را بر عهده دارد. به همین خاطر، درک ریتم که از اساسی‌ترین پایه‌های یادگیری موسیقی است، در سازهای کوبه ای اهمیت ویژه‌ای دارد.

با توجه به اینکه نحوه نواختن ضربات در دف نوازی مهم هستند، نکات زیادی حین تدریس دف وجود دارد که هنگام اجرای این ضربات باید رعایت شود. 

آموزش دف
آموزش دف
کلاس آنلاین دف

فرم ثبت نام این دوره

آموزش دف
آموزش دف
در این دوره

برای آموزش دف به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

برای آموزش دف ابتدا باید تئوری آن را به طور ساده یاد بگیرید تا بتوانید نت‌خوانی دف را انجام داده و پس از آن نوازنده بهتری شوید. با شرکت در کلاس آموزش دف آموزشگاه فردوس، زیر نظر اساتید مجرب و حرفه‌ای، ضمن یادگیری اصولی این ساز، تمرینات منظم و ساختاریافته‌ای نیز ارائه خواهد شد تا بتوانید از این طریق سریع‌تر به سطح دلخواه خود در نوازندگی این ساز برسید.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی

دف یکی از سازهای پرطرفدار است که در ایران هم طرفداران زیادی دارد، این ساز جز سازهای کوبه‌ای است که به صورت یک دایره بزرگ است. این ساز را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین سازهای آسیا معرفی کرد چرا که قدمت آن به بیش‌تر از ۱۳۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می‌رسد. دف ساختمان بسیار ساده‌ای دارد اما یادگیری آن به سادگی ساختما آن نیست و به تمرین زیادی نیاز دارد. ساختمان دف برخلاف دیگر سازها تغییر خاصی نسبت به نمونه‌های اولیه نداشته است.

در این مطلب نکات زیادی در مورد آموزش دف و چگونگی تسلط بر آن بیان می‌کنیم که می‌تواند تاثیر زیادی روی سرعت و نحوه یادگیری شما داشته باشد. این روزها آموزش دف بیش‌تر به صورت آنلاین و حضوری است و روش‌های دیگر(مانند کتاب‌های آموزش و مشاهده ویدیو) تقریبا به حاشیه رفته‌اند. یادگرفتن این ساز به شدت استاد محور است و شما به عنوان هنرجوی این ساز باید دقت زیادی روی انتخاب استاد این ساز داشته باشد. کلاس‌های حضوری و آنلاین در موسسه موسیقی فردوس برگزار می‌شود اما شما باید ویژگی‌های هر نوع کلاس را بدانید تا بتوانید بهترین نوع کلاس را برای خود انتخاب کنید.

برای اطلاع بیشتر از کلاس آنلاین موسیقی به این لینک مراجعه کنید


اسکرول به بالا