آموزش آنلاین موسیقی

با گسترش اینترنت و امکاناتی نظیر لپ‌تاپ و گوشی‌های هوشمند، روش‌های سنتی آموزشی نیز دستخوش تغییرات فراوانی شده‌اند. آموزش موسیقی نیز از این قاعده مستثنی نیست و آموزش آنلاین موسیقی محبوبیت زیادی بین مخاطبین پیدا کرده است. با کمک تکنولوژی، شما می‌توانید فرآیند آموزشی خود را در منزل و بدون نیاز به هدر دادن وقت اضافه برای رفت و آمد به آموزشگاه‌های موسیقی، طی کنید.
Why-Is-Music-Education-Important
music-3658495_1920

فرم ثبت نام این دوره

Untitled_Artwork (5)
در این دوره

برای آموزش آنلاین موسیقی به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

 تنها چیزی که آموزش آنلاین موسیقی نیاز دارد یک کامپیوتر و یا حتی موبایل و ارتباط اینترنتی است. این مسئله موجب شده که محدودیت‌های جفرافیایی نیز از بین برود و نیازی نیست هنرجویان صرفا در محل زندگی خود به دنبال اساتید موسیقی باشند. از دیگر مزایای این روش، راحتی، مقرون به صرفه بودن، امکان ضبط جلسات، صرفه جویی در زمان و انعطاف بیشتر است.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی

آموزش آنلاین موسیقی

این روزها آموزش آنلاین یکی از بهترین و ارزان‌ترین روش‌ها برای یادگیری موسیقی است. کلاس‌های آنلاین نیازی به صرف زمان زیادی ندارد و شما در زمان دلخواه‌تان می‌توانید آموزش خود را شروع کنید. آموزش آنلاین موسیقی نیز مانند آموزش‌های آنلاین دیگر نیاز به صرف زمان و تمرین مداوم دارد. البته موسسه‌ای که برای آموزش آنلاین موسیقی انتخاب می‌کنید نیز اهمیت زیادی در یادگیری شما خواهد داشت. پس از شیوع ویروس کرونا و تاثیرات آن بر کلاس‌های حضوری، بسیاری از موسسات آموزش موسیقی، کلاس‌های آنلاین برگزار کردند تا دانشجویان از یادگیری عقب نمانند.

اسکرول به بالا
question