آموزش سه‌تار آنلاین و حضوری

سه‌تار از معروف‌ترین سازهای موسیقی سنتی ایران است که هواداران بسیاری در بین مخاطبین موسیقی کشور دارد. این ساز که اساتید بزرگی چون کیهان کلهر از پیشگامان اجرای آن هستند، به خاطر وزن سبک، قابل حمل بودن و قیمت نسبتا مناسب، گزینه بسیاری از هنرجویان برای یادگیری ساز نیز هست . آموزش استاندارد و نظارت استاد بر یادگیری درست، عامل مهمی در یادگیری درست و اصولی هر سازی در موسیقی است. این موضوع از دید ما اهمیت بالایی داشته و در کلاس آموزش سه‌تار آموزشگاه موسیقی فردوس، هنرجویان زیر نظر اساتید باتجربه و حرفه‌ای به طور گام به گام مسیر یادگیری نواختن این ساز را طی خواهند کرد.

کلاس آموزش سه تار
کلاس آموزش سه تار

فرم ثبت نام این دوره

کلاس آموزش سه تار
در این دوره

برای آموزش سه تار به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

در این دوره، علاوه بر تدریس سه‌تار به صورت اصولی، تمرینات دقیق و منظمی نیز در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت تا بتوانند به خوبی با این ساز و ظرافت‌های آن آشنا شوند.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی
احتمالا شما هم سه تار را به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین سازهای موسیقی ایران و جهان می‌شناسید. معمولا سه تار به کمک مضراب نواخته می‌شود و پیدایش این ساز به حدود هزار سال قبل باز می‌گردد. آموزش و یادگیری ساز سه تار شاید در ابتدا سخت به نظر بیاید اما این ساز ساختمان بسیار واضح و مشخصی دارد و تسلط اولیه بر این ساز کار ساده‌ای است. با توجه به قدمت دیرینه این ساز انتظار می‌رود که ساختمان این ساز بسیار قدیمی باشد اما با توجه به آپدیت‌هایی که در طول این سال‌ها انجام شده است قسمت‌هایی از این ساز بروزرسانی شده‌اند و به همین خاطر ساز و کار آن روان‌تر و بهتر شده است. در این مقاله می‌خواهیم مهم‌ترین نکات آموزش سه تار را بیان کنیم. امروزه آموزش سه تار به صورت‌های مختلفی در موسسات کشور صورت می‌گیرد اما آموزش آنلاین و حضوری طرفداران بیش‌تری دارد. موسسه آموزش موسیقی فردوس به عنوان مرجع برگزاری کلاس‌های موسیقی به دو شکل آنلاین و غیرحضوری کلاس برگزار می‌کند و در ادامه هر کدام از این روش‌های آموزشی را به شکل کامل شرح می‌دهیم.

اسکرول به بالا
question