کلاس آموزش هنگ درام (هند پن) آنلاین و حضوری

هنگ درام سازی با صدای جادویی است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر شما نیز در جستجوی یادگیری این ساز اسرارآمیز هستید، جایتان در کلاس‌ آموزش هنگ درام مجموعه ما خالی‌ست.

هنگ درام یک ساز کوبه‌ای است که کمتر از دو دهه قدمت دارد. این ساز به نوازنده خود اجازه ساخت فضایی سحرآمیز و آرامش بخش می‌دهد. حفره‌هایی روی ساز وجود دارد که هر کدام به یک نت اختصاص دارد؛ ساختار حفره‌ای دقیقا همان علتی است که صدای هنگ درام را حجیم و پایدار می‌کند. همین ساختار باعث می‌شود که سطحی‌ترین تماس‌ها در ساز، صدایی عمیق ایجاد کند.

هنگ
هنگ

فرم ثبت نام این دوره

در این دوره

برای آموزش هنگ درام به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

در کلاس آموزش هنگ درام ابتدا با ساختار ساز آشنا می‌شوید. پس از آن نت‌های ساز را یاد می‌گیرید و می‌آموزید که برای نواختن نت، چگونه به ساز ضربه بزنید. تمرین، یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یادگیری هنگ درام است. در طول کلاس‌ها که فضایی کاملا آرام و لذت‌بخش دارند، زیر نظر استاد خود این تمرین‌ها را انجام می‌دهید و پس از گذشت زمان کافی می‌توانید در جمع دوستان خود، قطعه‌های گوشنواز و جادویی بنوازید.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی

کلاس آموزش هنگ درام (هند پن) آنلاین و حضوری

هنگ درام یا هند پن یک ساز فولادی است که با دستان نواخته می‌شود. برخی شکل آن را استوانه‌ای، بیضوی و یا حتی بشقاب پرنده نامیده‌اند.  اغلب آن را مانند دو گنبد که به هم چسبیده‌اند تصور می‌کنند که از دو ورق فلزی ساخته شده است که به هم چسبیده‌اند و یک محفظه صوتی طنین‌انداز ایجاد می‌کند. این توضیح بسیار ساده است، اما در واقع مهارت و استادکاری زیادی برای ساختن ابزاری مورد علاقه‌یتان نیاز دارد. در این مطلب نکات زیادی در مورد آموزش هنگ درام و چگونگی تسلط بر آن بیان می‌کنیم که می‌تواند تاثیر زیادی روی سرعت و نحوه یادگیری شما داشته باشد. این روزها آموزش هنگ درام بیش‌تر به صورت آنلاین و حضوری است و روش‌های دیگر(مانند کتاب‌های آموزش و مشاهده ویدیو) تقریبا به حاشیه رفته‌اند. یادگرفتن این ساز به شدت استاد محور است و شما به عنوان هنرجوی این ساز باید دقت زیادی روی انتخاب استاد این ساز داشته باشد. کلاس‌های حضوری و آنلاین در موسسه موسیقی فردوس برگزار می‌شود اما شما باید ویژگی‌های هر نوع کلاس را بدانید تا بتوانید بهترین نوع کلاس را برای خود انتخاب کنید.

اسکرول به بالا
question