کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی

The Singing Rock & Other Brand-New Fairy Tales
فهرست مطالب

کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی مختلفی در جهان وجود دارد. این کتاب ها معمولا توسط معلمان و مربیان آواز مشهور در جهان نوشته می شوند. اغلب این کتاب ها به زبان اصلی هستند، اما جای نگرانی نیست؛ زیرا بسیاری از محققان و معلم های آواز ایرانی این کتاب ها را ترجمه کرده اند و شما می توانید به راحتی از این کتاب ها استفاده کنید. کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی به شما در یادگیری تکنیک های آواز خواندن به صورت گام به گام کمک می کند.

شما علاوه بر مطالعه کتاب های آموزش خوانندگی می توانید از کلاس های موسیقی نیز برای یادگیری تکنیک های آواز استفاده کنید. آموزشگاه موسیقی فردوس با استفاده از معلم ها و مربیان آواز با تجربه در زمینه موسیقی به شما کمک می کند تا به یک خواننده حرفه ای تبدیل شوید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی در جهان آشنا کنیم. کتاب های خوانندگی می تواند هم برای خانم ها و هم برای آقایان علاقه مند به خوانندگی مفید باشد.

آموزش آنلاین آواز در آموزشگاه فردوس

با کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی بیشتر آشنا شویم

خوانندگی دارای تکنیک های زیادی است که اگر واقعا بخواهیم درباره این تکنیک ها توضیحات کاملی دهیم برای هر یک از تکنیک ها به اندازه یک کتاب می توانیم مطلب بنویسیم. همین موضوع دلیل تعداد زیاد کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است. همانطور که می‌دانید یکی از بهترین روش های یادگیری تکنیک های خوانندگی استفاده از کلاس های حضوری یا آنلاین موسیقی است.

آموزشگاه موسیقی فردوس با داشتن اساتید برتر موسیقی کشور می تواند یکی از گزینه های مناسب برای یادگیری موسیقی باشد. آموزشگاه موسیقی فردوس با فراهم کردن یک محیط حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا با تمرکز بیشتری بتوانید به تمرین های آواز خود بپردازید.

آموزشگاه موسیقی فردوس همچنین با برگزاری کلاس های آنلاین موسیقی در شرایط کرونا به شما کمک کند تا از تمرین های خود عقب نیفتید و بتوانید در این شرایط نیز با کمک معلم های آواز به تقویت صدای خود بپردازید. یکی از قدیمی ترین راه های یادگیری تکنیک های آواز استفاده از کتاب های موسیقی است. کتاب های کاربردی یادگیری موسیقی با گذشت زمان دارای تحولات زیادی شده است و می تواند به شما کمک کند تا گام به گام تکنیک های مختلف موسیقی را یاد بگیرید.

آشنایی با برخی از بهترین کتاب های موسیقی جهان

همانطور که گفته شد کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی زیادی در جهان وجود دارد که در ادامه می خواهم شما را با برخی از بهترین کتاب های موسیقی جهان آشنا کنم. استفاده از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی هم می تواند برای خوانندگان مبتدی و هم برای خوانندگان حرفه ای مفید باشد. اغلب کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی به موضوعات مختلف از جمله: تکنیک های آواز، راه های سالم نگه داشتن تارهای صوتی، مشکلات فالش خواندن و …. می پردازند.

کتاب How to Heal with Singing Bowls

کتاب  How to Heal with singing bowls یکی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی در جهان است. موضوع این کتاب بسیار جذاب و مفید است. کتاب How to Heal with singing bowls به آموزش تکنیک های ویژه استفاده از خوانندگی برای افزایش آرامش، درمان بیماری های مانند: بی خوابی، سردرد، اختلالات روده ( در ارتباط با فشار خون و استرس) و …  می پردازد.

از این تکنیک های ویژه در عمل های زیبایی به خصوص بینی، طب سوزنی، ماساژ درمانی و… نیز استفاده می کنند. این روش ها شامل 20 تکنیک می باشند که در این کتاب به صورت مفصل آموزش داده شده اند. به اصطلاح به این روش ها، روش Singing Bowl گفته می شود.

روش Singing Bowl، روش ها مدرن هستند که برای درمان بسیار از بیماری ها مانند: کشش گردن، گرفتگی عضلات و شانه ها و … کاربرد دارند. این کتاب یکی از معدود کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که دارای دستورالعمل های گام به گام برای استفاده های درمانی از آواز های Bowl است. از این کتاب معمولا دانشجویان موسیقی و خوانندگان استفاده می کنند.

آموزش تکنیک های ویژه استفاده از خوانندگی برای افزایش آرامش، درمان بیماری های مانند: بی خوابی، سردرد، اختلالات روده ( در ارتباط با فشار خون و استرس)

کتاب Teaching Contemporary Singing

کتاب Teaching Contemporary Singing یکی دیگر از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که به آموزش آواز معاصر می پردازد. این کتاب توسط یک معلم آواز مشهور در جهان به نام John Henny نوشته شده است.

آقای John Henny به شما در این کتاب روش را آموزش می دهد که برای صدها استاد موسیقی که در جهان دارای صدای زیبایی هستند، استفاده کرده است. از موضوع های مختلف این کتاب می توان به تدریس نظریه های آموزش مثلث، آموزش چگونه صدای خوبی را تولید کنیم، علوم صوتی پیشرفته و… اشاره کرد.

کتاب Teaching Contemporary Singing با استفاده از آموزش سیستم انقلاب مثلث به شما کمک می کند تا به سرعت تکنیک های موسیقی و خوانندگی را درک کنید. این کتاب یکی از بهترین کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که از هر کتابی با موضوع آموزش موسیقی معاصر که فکر کنید، بهتر است.

این کتاب به شما تمرین ها و تکنیک های آواز خوانندگان مشهور دنیا را معرفی می کند.

کتاب Powerhouse Singing Techniques

کتاب Powerhouse Singing Techniques یکی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که در حقیقت این کتاب به شما تمرین ها و تکنیک های آواز خوانندگان مشهور دنیا را معرفی می کند. در این کتاب مربی آواز مشهور به نام James Cohen همه این تکنیک ها را معرفی می کند.

این کتاب به شما کمک می کند تا صدای خود را ارتقا دهید. این کتاب می تواند برای تمامی معلم ها و مربیان آواز، دانشجویان موسیقی، خوانندگان مبتدی و… مفید باشد. کتاب Powerhouse Singing Techniques به شما تکنیک های قدرتمندی را می آموزد که با استفاده از این تکنیک ها بتوانید به صدای ایده آل خود دست پیدا کنید و همچنین این کتاب به شما آموزش می دهد تا بتوانید صدای خود را سالم نگه دارید. بنابراین کتاب Powerhouse Singing Techniques یکی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که می‌تواند شما را به یک خواننده مشهور تبدیل کند.

این کتاب برای خانم های علاقه مند به آواز و یکی از کتاب های کاربردی و جذاب خوانندگی خانم ها است

کتاب Singing Through Change

کتاب Singing Through Change یکی دیگر از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است. این کتاب برای خانم های علاقه مند به آواز است. این کتاب یکی از کتاب های جذاب خوانندگی خانم ها است که در حقیقت مجموعه ای تجربیات آواز و زندگی منحصر به فرد یک زن را به صورت گام به گام بیان می کند. کتاب Singing Through Change مانند یک پزشک است که می تواند به خانم های که علاقه دارند به یک خواننده حرفه ای تبدیل شوند، کمک کند.

این کتاب نگاهی دقیق، متفکرانه و دلسوزانه به جزئیات صدای بانوان در دوران کودکی، بلوغ، میانسالی و یائسگی دارد. بنابراین کتاب Singing Through Change جزء یکی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که با استفاده از بررسی جزئیات صدای خانم ها به درک بهتری از تغییر صدای خانم از نظر جسمی، احساسی، روانی و اجتماعی می پردازد.

4 داستان افسانه ای با هدف اصلی تشویق بهبودی قدرت صدای آواز کودکان

کتاب The Singing Rock & Other Brand-New Fairy Tales

کتاب The Singing Rock & Other Brand-New Fairy Tales یکی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی است که بسیار برای کودکان علاقه مند به موسیقی مفید است. این کتاب شامل 4 داستان افسانه ای می باشد که هدف اصلی این داستان های کودکانه تشویق بهبودی قدرت صدای آواز کودکان است.

به طور مثال یکی از داستان های کتاب The Singing Rock & Other Brand-New Fairy Tales  به این صورت است که جادوگری از آواز خواندن شاد یک پیرزن عذاب می کشد، این جادوگر تمام تلاش خود را برای نخوان پیرزن می کند اما پیرزن باز به آهنگ خواندن خود ادامه می دهد.

این کتاب در این داستان به کودکان آموزش می دهد که از تلاش برای آواز خواندن دست بر ندارند. کتاب The Singing Rock & Other Brand-New Fairy Tales   یکی از کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی برای کودکان است که می تواند برای کودکان علاقه مند به خوانندگی انگیزه زیادی را ایجاد کند.

کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی با استفاده از آموزش تکنیک های مدرن

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد، کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی زیادی در جهان موجود است. مطالعه کتاب های که به صورت گام به گام شما را با تکنیک ها آواز خواندن آشنا می کند، می تواند به شما کمک بزرگی در تبدیل شدن به یک خواننده حرفه ای کند.  امروزه کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی با استفاده از آموزش تکنیک های مدرن می توانند برای برخی از درمان بیماری ها نیز استفاده شوند.

شما می توانید در کنار مطالعه کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی از کلاس های موسیقی نیز برای یادگیری تکنیک های خوانندگی استفاده کنید. آموزشگاه موسیقی فردوس با داشتن اساتید برتر کشور در زمینه موسیقی می تواند کمک زیادی به شما در یادگیری روش های مدرن خوانندگی کند.

کتاب های کاربردی یادگیری خوانندگی می تواند برای کودکان، خانم های علاقه مند به خوانندگی و همچنین آقایانی که دوست دارند وارد حرفه ی خوانندگی شوند، مفید باشد. این کتاب ها با ارائه گام به گام تکنیک های موسیقی سبب می شود تا بسیار از مشکلات صوتی خوانندگان برطرف شود و خوانندگان مبتدی و حرفه ای بتوانند با استفاده از این تکنیک ها صدای جذاب و منحصر به فردی را تجربه کنند.

کتاب های خوانندگی معمولا توسط معلم ها و مربیان آواز با تجربه در جهان نوشته می شوند و همین امر سبب می شود که شما با خواندن تجربیات معلم ها و مربیان آواز می توانید سریعتر پیشرفت کنید؛ و به قول معروف راه چندین ساله را یک شبه طی کنید. امیدوارم که این مقاله توانسته باشد شما را با برخی از کتاب های کاربردی خوانندگی آشنا کند.

مشاوره رایگان موسیقی
مشاوره رایگان دوره های آموزشی
آخرین مقالات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

پیانوی شنبه‌ها؛ مهمون ما ❤🙌

هر شنبه، از دوستان خوش شانسی باشید که در کلاس آموزش پیانو رایگان شرکت می‌کنن، شما هم مهمونمون باشین

Call Now Button