کلاس پیانو برای کودکان

فهرست مطالب

بهترین سن یادگیری پیانو

در کودکان بهترین سن یادگیری پیانو به عوامل زیادی بستگی دارد به همین دلیل در آموزشگاه موسیقی فردوس قبل از هر چیز تست اولیه از کودک گرفته می شود تا میزان علاقه کودک به سبک موسیقی مورد نظر تعیین شود و با توجه به آن در کلاس آموزشی مورد نظر ثبت نام گردد. همچنین آموزش پیانو برای همه ی سنین برگزار می شود که در هرکدام از کلاس ها با توجه به رد ی سنی طرح و روش درسی جدایی ارائه می شود.

آموزش آنلاین پیانو در آموزشگاه فردوس

بهترین سن یادگیری پیانو

در زیر بهترین سنین برای سطوح مختلف را بررسی می کنیم:

برای نوازندگی

برای یادگیری نوازندگی محدودیت سنی وجود ندارد و در هر سنی می توانید آن را بیاموزید و آهنگ ها و قطعات مورد علاقه ی خود را بنوازید.پس در صورتی که زیر نظر یک استاد باتجربه و با سبک آموزشی درست به یادگیری بپردازید در هر سنی می توانید ساز مورد علاقه ی خود را یاد بگیرید.

برای یادگیری نوازندگی و بهره گیری از فواید موسیقی

موسیقی دارای فواید زیادی است که اکثر افراد بر این باورند که باید آموزش موسیقی از سن پایین شروع شود و همچنین شروع یادگیری موسیقی پیانو را در سنین ۷ تا ۹ سال مناسب دانسته اند و آشنایی با مفاهیم و کلیات موسیقی را قبل از ۷ سالگی باید به کودکان آموزش داد تا مقدمات موسیقی برای کودک فراهم شود.

برای خلاقیت در موسیقی و آهنگسازی

برای رسیدن به خلاقیت در موسیقی باید آموزش پیانو برای کودکانمان را از سن ۷ سالگی آغاز کنیم تا بعد از آن کودک با اصول و قواعد و کلیات موسیقی آشنا شود تا بتواند در این زمینه موفق شود.

بهترین سن یادگیری پیانو

ضروریات یادگیری پیانو

۱٫ تمرین

مهم ترین عامل یادگیری و پیشرفت در یادگیری گیتار تمرین می باشد به همین دلیل به دانشجو توصیه می کنیم تا روزانه حداقل نیم ساعت موسیقی را تمرین کند تا این تمرین روزانه برای او به عادت روزمره تبدیل شود و باعث پیشرفت هنرجو می شود.

۲٫ آموزش مستمر

بهتر است کلاس پیانو به صورت پیوسته باشد و وقفه ای بین آموزش آن بوجود نیاید زیرا ناپیوستگی کلاس ها بیشترین ضربه را برای یادگیری فرد دارد و باعث طولانی زمان یادگیری تا چندسال می شود. حتی اگر پیشرفت زیادی نداشتید کلاس هارا قطع نکنید زیرا بازگشت به کلاس ها سخت تر خواهد شد و با عث افت شما در سطح یادگیری می شود.

آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فردوس، با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه موسیقی

مشاوره رایگان دوره های آموزشی
مطالب مرتبط
آموزش آکورد های ساده گیتار اگر به تازگی آموزش گیتار را شروع کرده اید و به دنبال یادگیری ترانه های ساده با گیتار...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
کلیفون چیست
اگر به سازهای زهی، آرشه ای علاقه داشته باشید، احتمالا راجع به کلیفون ها شنیده اید. کلیفون به انگلیسی (colophony) که گاهی افراد...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
ویولن، سازی است که به مرور زمان و از زمانی که به شکل امروزی ساخته شده است، تغییرات و تحول زیادی پیدا نکرده...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
از میزان در موسیقی برای آرایش و سازماندهی درست نت‌ها استفاده می‌شود، موسیقی یک هنر دقیق است و از قواعد دقیق و خاصی...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
شاید نخستین باری که به کنسرت رفتید با خود گفته باشید که «من می خواهم روزی روی سن بدرخشم». یا شاید این کنسرت...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
یکی از بهترین سنین یادگیری موسیقی، از دوران کودکی است. آموزش موسیقی در دوران کودکی تاثیر بسیار خوبی داشته و می‌تواند استعداد کودکان...
نویسنده: امید ترابی
نظرات: 0
اسکرول به بالا
question