آموزش سنتور آنلاین و حضوری

سنتور اگر محبوب‌ترین ساز سنتی نباشد، قطعا یکی از محبوب‌ترین و دلنوازترین سازهای سنتی ایرانی است. اگر می‌خواهید در نواختن سنتور حرفه‌ای شوید، معجزه‌ی آموزش اصولی و تمرین زیاد را دست کم نگیرید. نواختن سنتور نیازمند مهارت بسیار، چابکی دست‌ها و تمرکز ذهن است که تنها با تکرار و تمرین، ممکن می‌شود. داشتن یک استاد با تجربه که ضمن تدریس سنتور، تکنیک‌های نوازندگی و نقاط ضعف و قوت شما را گوشزد کند، مسیر یادگیری این ساز را برایتان آسان‌تر می‌کند. 

آموزش سنتور
سنتور

فرم ثبت نام این دوره

کلاس آموزش ساز سنتور
تدریس سنتور
در این دوره

برای آموزش سنتور به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  • آموزش با اساتید مجرب
  • تایم کلاس های منعطف
  • آموزش حرفه ای با امکانات کامل
  • برنامه زمانبندی شده و مشخص

در کلاس آموزش سنتور آموزشگاه فردوس، ابتدا با ساختار این ساز آشنا می‌شوید. آموزش اصولی و دقیق نحوه صحیح نشستن، فاصله ساز از خود و زاویه صحیح دست‌ها نسبت به ساز از مواردی است که در ادامه می‌آموزید. پس از یادگیری این نکات اولیه، نوبت به تمرین و تکرار می‌رسد. انجام تمرین‌های درست و اصولی نیز با کمک و نظارت استاد سنتور، مسیر نواختن این ساز اصیل ایرانی را برایتان هموارتر و دلنشین‌تر می‌کند.

مراحل ثبت نام در این دوره

مراحل ثبت نام در موسسه آموزشی فردوس بسیار آسان هستش و شما میتوانید تنها با پر کردن فرم ثبت نام زیرین ثبت نام خود را انجام دهید.

۱

پر کردن فرم ثبت نام زیر و
ثبت درخواست

۲

تماس با هنرجو جهت هماهنگی کلاس ها

۳

پرداخت شهریه و تعیین زمان کلاس

۴

شرکت در کلاس ها و شروع یادگیری

نظرات کاربران آموزشگاه موسیقی فردوس

موسسه آموزش موسیقی فردوس به پشتوانه سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش موسیقی از مبتدی تا پیشرفته رضایت هنرجویان خود را بدست آورد.

اله فیاض
اله فیاضهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام، مرسی از آموزشگاه موسیقی خیلی خوبتون 🌸 هم محیط آموزشگاه و هم کلاس ها بسیار محترمانه و شاد هست 👌🏽 همچنین مرسی برای اساتید فوق العادتون 😍 من هنرجوی کلاس هنگدرام با استاد رحمانی هستم
امیر اسلامی
امیر اسلامیهنرجو
بیشتر بخوانید
من یه روز تصمیم گرفتم بعد از مدت ها آواز به صورت تفریحی شروع کنم چند سال پیش خیلی جدی آواز کار می کردم. با اولین سرچ کردن توی گوگل با آموزشگاه فردوس آشنا شدم و برای یک ماه به صورت موقت ثبت نام کردم اما اتفاقی که افتاد استاد عزیزم منو با دنیای مدرن و حرفه ای آواز آشنا کرد. من الان ۸ ماه با وجود تمرین های خلاقانه و آشنایی با علم آواز انگیزم برای رسیدن به هدفم بیشتر میشه.ازتون ممنونم برای دور هم جمع کردن ما هنرجوهاشما دوباره انگیزه خواننده شدن در من به وجود آوردید.
مهیار مخصوص
مهیار مخصوصهنرجو
بیشتر بخوانید
سلام دخترم النا آل قیس حدود شش ماه است که کلاس پیانو آموزشگاه موسیقی فردوس می آید بسیار از آموزشگاه و تدریس تخصصی و صبورانه و با آرامش استاد رسولی راضی هستم. بینهایت سپاسگزارم
قبل
بعدی
توضیحات
در این مقاله به آموزش سنتور و شرایط یادگیری آن میپردازیم.سنتور یکی از سازهایی است که از گذشته تاکنون محبوبیت زیادی در بین مردم ایران داشته است. البته محبوبیت این ساز فقط در بین مردم ایران نیست و بسیاری از گروه‌های محلی و گروه‌های موسیقی منطقه خاورمیانه از این ساز استفاده زیادی دارند. صدای خاص سنتور باعث محبوبیت زیادی این ساز شده است. سنتور را دهخدا در لغت‌نامه معروف خود این‌گونه توصیف می‌کند: «از سازهای ایرانی به شکل ذوزنقه که دارای سیم‌های بسیاری است و با دو زخمه چوبی نواخته می‌شود. رایج‌ترین نوع سنتور (۹ خرکی) دارای ۷۲ سیم است که به دسته‌های ۴ تایی و در ۱۸ دسته تقسیم می‌شود». همان طور که می‌دانید سنتور یکی از قدیمی‌ترین سازهای ایرانی است و از کهن‌ترین سازهای آسیا به شمار می‌رود. قدیمی‌ترین نشانه‌ای که از این ساز به جا مانده است از سنگ‌تراشی‌های آشور و مردمان بابل در حدود ۲۶۰۰ سال قبل است. این روزها کلاس‌های آموزش سنتور در بسیاری از موسسات موسیقی کشور برگزار می‌گردد اما بسیاری از هنرجویان و علاقه‌مندان سنتور به دنبال بهترین استاد سنتور و بهترین موسسه برای شرکت در کلاس‌های آموزش سنتور هستند. در این مقاله از سری مقاله‌های آکادمی موسیقی فردوس می‌خواهیم به بررسی ویژگی‌های بهترین کلاس آموزش موسیقی در فضای آنلاین و خضوری بپردازیم، پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. برای اطلاع بیشتر از کلاس آنلاین موسیقی به این لینک مراجعه کنید

اسکرول به بالا
question