بهترین ساز برای شروع موسیقی

بهترین ساز برای شروع آموزش موسیقی

آموزش موسیقی را می توان با ساز مورد علاقه ی فرد شروع کرد و هیچکدام از ساز ها پیش نیاز برای آموزش لازم ندارند و از همان اول با هر سازی می شود موسیقی را آموزش داد اما برای آموزش هر ساز برنامه ی مشخصی در نظر گرفته می شود تا براساس نیاز همه ی اصول و قواعد آن آموزش داده شود.

این نکته نیز قابل ذکر است که آموزش موسیقی برای هر فرد با توجه به شرایط مثل سن ، علاقه و… با ساز های متفاوت آغاز می شود. همچنین انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی نیز در یادگیری افراد بسیار موثر است.

بهترین شروع برای کودکان

بلز

آموزش موسیقی برای کودکان 3تا7 سال بهتر است با ساز بلز آغاز شود. ساز بلز برای کودکان طراحی شده و نت ها به صورت پشت سرهم قرار دارند و هر نت دارای رنگی منحصر به فرد است که علاوه بر جذابیت باعث یادگیری بهتر در کودکان می شود.

همچنین به جای نام نت از حروف انگلیسی که روی هر نت نوشته شده استفاده می شود. همه ی این موارد به آموزش بهتر کودک و درک بیشتر او از موسیقی کمک می کند.

همچنین حین آموزش این ساز کودک را برای یادگیری و آموزش تخصصی ساز اصلی آماده می کنند.آموزش موسیقی روی این ساز نیز دارای هدف مشخصی است که ارف نام دارد و به صورت اصولی آموزش داده می شود.

آموزشگاه موسیقی فردوس بهترین بستر برای آموزش موسیقی کودکان می باشد

فلوت

فلوت برای شروع آموزش کودکان 5تا8 سال مناسب است زیرا اسن ساز کوچک و سبک است به همین دلیل کار کردن و حمل آن برای کودک به آسانی امکان پذیر است. فلوت صدای زیبایی دارد و تولید صدای آن به صورت خاصی است که برای اکثر کودکان جذاب است و نت های آن به گونه ای طراحی شده اند که یادگیری آن آسان می باشد.

بهترین شروع آموزش موسیقی برای بزرگسالان

ساز هایی برای ابتدای کار بزرگسالان مناسب است که بتوانند با آن موسیقی را تخصصی آموزش ببینند و برای آنان جذابیت نیز داشته باشد تا علاقه ی آن ها را نسبت به موسیقی چندین برابر کند.

ویولن

ویولن ساز زهی آرشه ای است که برای شروع آموزش موسیقی به افراد بزرگسال توصیه می شود زیرا در این ساز نت ها جای مشخصی ندارند و نوازنده باید نت ها را از طریق شنیدن تشخیص دهد.این ویژگی که در ویولن وجود دارد باعث می شود تا فرد با درک درست و صحیح آن در موسیقی پیشرفت و ترقی زیادی بکند.

برای شرکت در کلاس آموزش ویولن کلیک کنید!

گیتار

گیتار از ساز های پر طرفدار در موسیقی است که در کل جهان طرفداران خاص خود را دارد. توانایی بالای این ساز در اجرای آکورد و ریتم باعث می شود تا نوازنده در کنار زدن گیتار بتواند آواز بخواند.اکثر افرادی که به خوانندگی علاقه دارند به آموزش گیتار رو می آورند همچنین گیتار توانایی خاصی در برقرار کردن ارتباط با نوازنده را دارد.

برای شرکت در کلاس آموزش گیتار کلیک کنید!

پیانو

پیانو جز ساز هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد از دلایل محبوب بودن این ساز می توان به گستره ی صدای عالی، بالا بودن انعطاف آن در انجام آکورد و دسترسی آسان به نت ها اشاره کرد.پیانو با توجه به طرفداران زیادی که دارد به صورت ساز عمومی در همه ی آموزشگاه ها آموزش داده می شود.یادگیری این ساز برای افرادی که به موسیقی و کارهای ویژه ی آن علاقه دارند بسیار مناسب است.

برای شرکت در کلاس آموزش پیانو کلیک کنید!

نوشته قبلی

آموزش خوانندگی مبتدی تا پیشرفته

نوشته بعدی

سن مناسب برای شروع خوانندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.